тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Захід до турніру Дуная

Захід до турніру Дуная

22.01.2016 р., напередодні відкритого Всеукраїнського турніру пам’яті Заслуженого тренера УРСР, майстра спорту СРСР Л.О. Дуная, колективом відділення вільної боротьби училища був проведений захід, присвячений його пам’яті.

Серед почесних гостей були присутні друзі, учні Леоніда Олександровича та представники учасників турніру з Німеччини, Словаччини, Молдови, Грузії, Вірменії та регіонів України.

Теплими спогадами про видатного борця, тренера та педагога з присутніми поділились:

Назаренко Ю.В. – директор ХДВУФК №1, Заслужений працівник фізичної культури, Заслужений тренер України з вільної боротьби;

Єзан В.Г. – МС СРСР, доцент кафедри єдиноборств Харківської державної академії фізичної культури, Заслужений тренер України з вільної боротьби, суддя міжнародної категорії;

Брусенцов В.Г. – МС СРСР, доктор технічних наук.

Вихованці відділення розповіли про життєвий шлях Дуная Л.О., вшанували його пам'ять віршами і піснями, надали цікаві історичні матеріали про вільну боротьбу та запросили присутніх на змагання.

Захід пройшов у дружній, душевній обстановці і навіть ті, хто не був знайомий з Л.О. Дунаєм особисто, перейнялися повагою до людини, яка відіграла значну роль у становленні та розвитку відділення вільної боротьби училища.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"