тел./ факс (057)763-21-51 61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3 e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1
Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Самбо. Підсумки чемпіонату України серед кадетів

Самбо. Підсумки чемпіонату України серед кадетів

30 – 31 жовтня в манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у м. Львові відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів, за результатами якого буде сформовано склад збірної команди для участі у чемпіонаті світу, який відбудеться у м. Нови-Сад (Сербія) в грудні місяці п.р.

Організаторами виступили Міністерство молоді та спорту України, Національна федерація самбо України, Федерація професійного бойового самбо України, за сприяння управління фізичної культури та спорту ЛОДА.


Участь у чемпіонаті взяло понад 300 спортсменів – самбістів, які представляли збірні команди з 19 областей України. Вони змагалися за  20 комплектів нагород в індивідуальних видах програми національної першості та за командні кубки.

У складі збірної команди Харківської області боролися учні ХДВУФК №1 відділення дзюдо. В результаті дводенної боротьби вихованці Олександра Бакшенєва вибороли 3 медалі вищого ґатунку, які належать Казначєєву Максиму (вагова категорія до 42 кг), Гагіку Мартіросяну (вагова категорія до 46 кг) та Красніковій Анастасії (вагова категорія до 70 кг).  

У загальнокомандному заліку серед кращих виявилися: збірна команда Харківської області – 1 місце (2-2-4), збірна Дніпропетровської області – 2 місце та спортсмени Сумщини – 3місце.

Вітаємо дзюдоїстів училища! Бажаємо спортивної вдачі та нових досягнень!


Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014 - 2019
Сайт создан студией "Greenstile"