тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Культурно-освітня ініціатива «Соціальний апгрейд»

Культурно-освітня ініціатива «Соціальний апгрейд»

7 квітня 2019 року за ініціативою обласного комунального закладу «Харківська обласна бібліотека для юнацтва» та за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту науки і освіти  ХОДА відбувся соціальний апгрейд (тренінговий практикум під керівництвом досвідчених експертів для студентської молоді зі створення та презентації соціальних проектів).


У тренінгу приймали участь чотири заклади вищої освіти: Харківське державне вище училище фізичної культури № 1, Харківський коледж Національного фармацевтичного університету, Харківський національний університет внутрішніх справ, Харківський комп'ютерно-технічний коледж НТУ «ХПІ».

Студентів розділили на три команди. З кожною командою працював експерт та модератор. Кожній команді було надано завдання: ознайомитись з проблемою і напрацювати якомога більше ідей, як цю проблему вирішити. Один раунд тривав 15 хвилин, розроблялись креативні рішення певної соціальної проблеми у сфері соціального проектування, відбулось декілька раундів. Одна з команд попрацювала на вулиці, здійснила соціальне опитування мешканців міста Харкова.

Тренінг проводився протягом чотирьох годин, після чого кожна команда презентувала свій проект. Один з проектів був на тему вандалізму, інший – про те, як захистити свою особисту інформацію в соціальних мережах, третій проект про надання необхідних послуг для населення, в тому числі для людей з особливими потребами.

Після презентації учасники апгрейду отримали сертифікати.


Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"