тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Інформація для учнів

Інформація для учнів

Літні канікули

Літні канікули

Пам'ятка безпечної поведінки під час літніх канікул

1. Гуляти й гратися можна в місцях, які призначені для цього.

2. Небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики, ліфти.

3. Під час ігор у небезпечних місцях можна одержати травми й каліцтва різного ступеню тяжкості.

4. Під час ігор не варто демонструвати свою хоробрість одноліткам, стрибаючи з великої висоти, пірнаючи з крутих схилів на велику глибину, здираючись якнайвище на дерева.

5. Під час літнього відпочинку слід поводитися так, щоб не мати дорікань із боку дорослих.

6. Під час канікул слід, як і раніше, дотримуватися правил техніки пожежної безпеки.

7. Не можна брати в руки незнайомі предмети, кидати їх у вогонь, гратися ними. Найкраще повідомити про місце їхнього знаходження дорослим.

8. Під час відпочинку на узбережжі слід обов'язково дотримуватися правил поведінки на воді й поблизу неї.

9. Одяг та взуття для відпочинку слід вибирати згідно із сезоном.

10. Після контакту зі свійськими тваринами слід добре вимити руки з милом.


Подробнее...

Харчова піраміда

Безпека на вулиці

Безпека на вулиці

Сучасне життя повне несподіванок, інколи неприємних, часто небезпечних. Щоб захистити від них своє життя, необхідно дотримуватися деяких нехитрих правил.

Вивчіть можливі варіанти шляху до закладу освіти, до друзів тощо. Частіше змінюйте звичні маршрути.

Запам'ятовуйте місцезнаходження відділів поліції та опорних пунктів охорони порядку.

Подробнее...

Цивільна оборона

Цивільна оборона

Сигнал при радіаційній загрозі сповіщення населенню може бути таким:

«Увага! Говорить штаб Державної служби України з надзвичайних ситуацій! Громадяни! Відбулася аварія на АЕС. У місті очікується випадання радіоактивних опадів, населенню необхідно знаходитися в приміщеннях. Провести додаткову герметизацію приміщення та продуктів харчування. Прийняти йодисті препарати. У подальшому діяти згідно з вказівками штабу Державної служби України з надзвичайних ситуацій».

Подробнее...

Обережно грип

Обережно грип

Грип – найбільш поширена хвороба, що становить основну причину непрацездатності людей унаслідок захворювання на інфекційні недуги. Епідемії грипу трапляються щороку зазвичай у холодну пору року і вражають до 15% населення земної кулі. Грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) становлять 95% всіх інфекційних захворювань у світі.


Подробнее...

Правила поведінки на льоду

Правила поведінки на льоду
Зима - чудова пора відпочинку на льоду. Скільки радощів вона приносить! Забави на ковзанах, лижах, санчатах! Тому всі ми із задоволенням зустрічаємо цю пору року, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід, а саме тонкий лід.
Подробнее...

Як знайти дорогу в лісі

Як знайти дорогу в лісі

Установіть між собою сигнали, щоб не загубити один одного в лісі, особливо на випадок несподіванок - свистом або голосом.

Запам'ятовуйте орієнтири під час руху в лісі. Щоб не заблукати - залишайте примітки. Без зорових орієнтирів людина в лісі починає кружляти.

Виберіть місце для вогнища та обладнайте його. Ніколи не залишайте вогнище без нагляду. Незагашене вогнище може бути причиною лісової пожежі.


Подробнее...

Безпека дітей в інтернеті

Безпека дітей в інтернеті

Можливість отримати будь-яку інформацію не виходячи з дому – зараз це не фантастика, а реальність. І це стало можливим завдяки Інтернету. Крім того, що Інтернет дозволяє тобі знайти потрібну інформацію, мережа значно розширює коло твого спілкування. І це стало можливим завдяки Чату та іншим подібним сайтам.


Подробнее...

Правила безпеки під час грози

Правила безпеки під час грози
Гроза - атмосферне явище, при якому в потужних купчасто-дощових хмарах і між хмарами і землею виникають сильні електричні розряди - блискавки, що супроводжуються громом. Як правило, при грозі випадають інтенсивні зливові опади, інколи град, і спостерігається посилення вітру, часто до шквалу.
Подробнее...

Отруєння грибами

Отруєння грибами
Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах.
Подробнее...

Правила безпеки при пожежі

Правила безпеки при пожежі

ЗАПАМ'ЯТАЙ:

Якщо в квартирі або будинку почалася пожежа, найголовніше - не панікувати! Необхідно негайно повідомити про це пожежну частину: телефонуй за номером 101 – чітко і ясно назви адресу і місце виникнення пожежі.


Подробнее...

Правила безпеки на дорозі

Правила безпеки на дорозі

При виході з будинку:

1. Якщо біля під'їзду будинку можливий рух транспортних засобів, відразу зверніть на це увагу дитини і разом подивіться, чи не наближається до вас автомобіль, мотоцикл, велосипед тощо.

2. Якщо біля під'їзду стоять транспортні засоби або ростуть дерева, що закривають огляд, призупиніть свій рух і озирніться: чи немає за перешкодою небезпеки.


Подробнее...

У нашій країні як паливо широко використовується газ. Майже в кожній квартирі встановлено газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли.

Щоб газ приносив людям лише радість і тепло, кожний член сім'ї, починаючи зі шкільного віку, мусить знати і суворо дотримуватися правил безпечного користування газом, знати, до яких наслідків призводить порушення цих правил.

Подробнее...

Правила поводження на воді

Правила поводження на воді

Відпочинок улітку - відпочинок на воді.

Окрім того, вода – це чудодійний засіб оздоровлення організму. Плавання зміцнює організм, розвиває силу, спритність, витривалість. Людина, яка вміє плавати, почуває себе у воді спокійно і впевнено. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією. Так, серед основних причин загибелі дітей на воді є невміння плавати та купання без нагляду дорослих.


Подробнее...

Правила безпеки поводження електричними приладами

Правила безпеки поводження електричними приладами
Кожен день ти користуєшся електричними приладами, але потрібно знати, що вони криють у собі небезпеку.
Подробнее...

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"