тел./ факс (057)763-21-51 61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3 e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1
Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Методична робота

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБʼЄДНАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБʼЄДНАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ

10 січня 2019 р. відбулося відкрите планове засідання методичного об’єднання вихователів ХДВУФК №1. Робота методичного об’єднання проводилася з метою підвищення освітньо-професійного рівня та психолого-методичної компетентності вихователів.

Головною метою роботи методичного обʼєднання було:

– стимулювання процесу якісних змін у професійній діяльності вихователів ХДВУФК №1;

– заохочення вихователів до саморозвитку, рефлексії власної діяльності та творчості;

– забезпечення організаційно-методичних умов для презентацій вихователями своїх творчих методичних розробок.

Під час зборів з доповідями виступили:

1. Вихователь Казарінова Н.О. «Дитиноцентризм як основа педагогіки партнерства у Новій українській школі».

2. Вихователь Прокопчук О.М. «Особливості використання програмного забезпечення загального призначення в діяльності вихователя».

3. Практичний психолог Надєждіна Л.О. «Психологічна стратегія особистісного та професійного успіху педагога».

З метою сприяння усвідомлення вихователями необхідності професійного самовдосконалення відповідно до умов сучасності та реформування освіти, мотивації педагогів на досягнення поставлених цілей Надєждіною Л.О. була проведена ділова гра з елементами тренінгу на тему «Стратегія мого успіху». Учасники методичного об’єднання охоче та з інтересом виконували завдання і вправи, які пропонувала практичний психолог. Особливо цікавою та корисною, на думку педагогів, виявилася вправа «Психогімнастика». Вихователі не тільки висловлювали свої думки, але й обґрунтовували їх, були активні, вирішували всі питання, поставлені перед ними.

У рамках методичного об’єднання завідувач бібліотеки Лаврова Л.П. презентувала новинки психолого-педагогічної та методичної літератури, особливо корисні в роботі вихователів.

Також під час зборів методичного обʼєднання звітували про свою роботу вихователі, які проходили курси підвищення кваліфікації на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»: Андрєєва В.Г., Бутенко А.М., Казарінова Н.О.,
Прокопчук Л.М., Чеглокова Л.І.

Методист Мошенська Н.В. разом з вихователями обговорювали особливості та аналізували проведені в І семестрі 2018-2019 н.р. відкриті виховні заходи. Педагоги визначили свою фахову майстерність та піднялися на нову сходинку фахового зростання, закріпили вміння та навички підготовки для більш ефективної діяльності.

Під час підбиття підсумків роботи методичного об’єднання методист
Мошенська Н.В. відзначила актуальність питань, що обговорювалися, надала методичні поради щодо проведення відкритих виховних заходів, а також ознайомила зі списком вихователів, що атестуватимуться в 2019 р. Зазначила, що методичне об’єднання проведено на високому науковому і методичному рівні. За результатами роботи методичного об’єднання розроблено рекомендації для вихователів щодо вдосконалення ведення відповідної документації та якості проведення виховних заходів, а також підвищення рівня самоосвіти.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014 - 2019
Сайт создан студией "Greenstile"