тел./ факс (057)763-21-51 61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3 e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1
Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Методична робота

«НАШІ ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ НІКОЛИ: БЕЗ ПРАВА НА ЗАБУТТЯ!»

«НАШІ ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ НІКОЛИ: БЕЗ ПРАВА НА ЗАБУТТЯ!»

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Україна не раз піднімалася з колін. Побита і в ранах, та нездолана для ворогів своїх, вона йшла ворогу під кулі, щоб захистити всіх своїх дітей. Терновим шляхом дійшла Україна до сьогоднішніх днів. 20 лютого 2014 року стало переломною датою сучасної історії нашої держави. Саме в ці дні п’ять років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Справжні бої розгорталися в центрі Києва на вулицях Інститутській, Грушевського, на Європейській площі, майдані, у Маріїнському парку. Україна заплатила високу ціну за свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

 

11 лютого 2015 року Указом Президента України №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день – «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20 лютого.

З метою виховання в учнівської молоді розуміння та глибокого сприйняття ідеї Революції Гідності, їх мотивації до героїчного вчинку в ім’я Гідності і Свободи, формування компетентностей патріота-громадянина на прикладах життя і вчинків учасників Євромайдану та учасників АТО, увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, 20 лютого в ХДВУФК №1 було проведено виховний захід «Небесна Сотня білих журавлів». Діти разом з вихователем запалювали символічну лампадку на згадку про загиблих, слухали вірші про Небесну Сотню та АТО, дивилися відеоролики про ці події, хвилиною мовчання вшанували памʼять загиблих. Така зустріч дала можливість сформувати в підростаючого покоління розуміння феномену Майдану як свідчення жертовності заради поваги до людської гідності.

Пам’ятаймо та шануймо памʼять людей, завдяки яким змінено хід історії нашої держави! Будьмо гідними своїх героїв, які віддали свої життя за нашу свободу та право на вільний розвиток!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014 - 2019
Сайт создан студией "Greenstile"