тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Методична робота

Методична робота

«ЖИТТЯ БЕЗ НАРКОТИКІВ»

«ЖИТТЯ БЕЗ НАРКОТИКІВ»

Сьогодні немає людини, яка б не чула про наркоманію, наркотики та наркобізнес. Ставлення до наркотиків у нашому суспільстві зовсім інше, ніж до алкоголю. Якщо вживання спиртного з точки зору будь-якої людини – її особиста справа, то вживання наркотиків відразу ставить суб’єкта в конфлікт із законом. У цьому випадку людина протиставляє себе суспільству, відкидає соціальні цінності. Що ми знаємо про наркотики і наркоманію? Що породжує наркоманію? Чому двоє із ста людей обирають для себе цей шлях – жорстокий, небезпечний, що заводить у глухий кут?

«БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ – ЦЕ ЖИТТЯ!»

«БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ – ЦЕ ЖИТТЯ!»

Мабуть, кожен із нас хоча б раз у житті спостерігав порушення правил дорожнього руху. Або, тільки чесно, й сам хоч раз таке вчинив. Здавалося б, що страшного трапиться, якщо водій проскочить перехрестя на жовтий сигнал світлофора чи пішохід перебіжить дорогу там, де немає переходу?

Незнання правил дорожнього руху, недотримання їх водіями та пішоходами, неправильна оцінка дорожньої ситуації, перевищення швидкості та порушення правил маневрування, проїзду та переходу перехресть, керування транспортом у стані сп’яніння, зневажливе ставлення до правил безпеки дорожнього руху загалом – це ті причини, що найчастіше призводить до трагічних наслідків на дорозі.

«МОЛОДЬ ПРОТИ СНІДу!» (до всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом)

«МОЛОДЬ ПРОТИ СНІДу!» (до всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом)

ВІЛ та СНІД…  Сьогодні нам часто зустрічаються ці слова на плакатах, у газетах та журналах, їх чуємо по телевізору, радіо і просто від дорослих. Але, на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу він несе людям. Найчастіше ми думаємо – « мене це не стосується», «зі мною цього не трапиться», та ніхто не знає, де чекає нас біда. СНІД – одна з найголовніших проблем, з якою людство зіткнулося у ХХ столітті і увійшло у ХХІ. У всьому світі проводяться наукові роботи зі створення вакцини та ліків проти інфекції, але на сьогодні СНІД все ще не лікується. Єдиним методом боротьби із хворобою залишається попередження передачі вірусу.

«ХІМІЯ – ЦЕ ВАЖКО? ХІМІЯ – ЦЕ ЦІКАВО!»

«ХІМІЯ – ЦЕ ВАЖКО? ХІМІЯ – ЦЕ ЦІКАВО!»

Хімія – одна з природничих наук про речовини та їх перетворення. Ми живемо в такий час, коли ця наука так чи інакше проникла в усі сфери життя. На жаль, уроки хімії в школі рідко належать до улюблених. Не всі здобувачі освіти можуть засвоювати великий обсяг нелегкого для сприйняття матеріалу в одному темпі і в однаковий спосіб та мають достатню мотивацію до навчання. Нудні уроки з хімії мало кому до вподоби: справді, всі ці формули та задачки з товстого підручника явно не викликають шалений інтерес у дітей. Але педагоги ХДВУФК №1 доводять: наука може бути цікавою! Сучасний вчитель повинен поєднувати традиційні методи викладання з інноваційними (в тому числі інформаційно-комп’ютерними технологіями) – в цікавій формі доводити, що світ науки може бути неймовірним.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ХДВУФК №1 ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ВІДДІЛЕННЯ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ХДВУФК №1 ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ВІДДІЛЕННЯ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

Харківське державне вище училище фізичної культури №1 започатковує нову традицію – влаштовує День відкритих дверей для абітурієнтів спортивних відділень. Першими до гостинно відчинених дверей училища 28 листопада 2019 року завітали представники вільної боротьби з ДЮСШ м. Харкова та їх батьки. Гості зустрілися з адміністрацією закладу, ознайомилися з його історією, олімпійськими та іншими досягненнями педагогічного та учнівського колективів.


СЮЖЕТНО-РОЛЬОВА ГРА ЯК МЕТОД ПІДВИЩЕННЯ АКТИВНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ПІД ЧАС САМОПІДГОТОВКИ В УМОВАХ ІНТЕРНАТНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ

СЮЖЕТНО-РОЛЬОВА ГРА ЯК МЕТОД ПІДВИЩЕННЯ АКТИВНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ПІД ЧАС САМОПІДГОТОВКИ В УМОВАХ ІНТЕРНАТНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ

Розвиток пізнавальної активності та підтримка у дітей стійкого інтересу до освітньої діяльності – одне з багатьох питань, які вирішує вихователь інтернатного закладу освіти. Роль вихователя полягає в тому, щоб допомогти дитині полегшити процес оволодіння знаннями, раціонально організувати свою навчальну працю і прискорити процес пізнання у позаурочний час. Чим вище пізнавальна активність вихованців, тим більш усвідомлено, повніше і міцніше ними засвоюються знання. Як дитині, якій часом не хочеться виконувати домашнє завдання, яка не проявляє інтересу ні до освітньої діяльності, ні до її результатів, включитися в цю діяльність, ці питання мають значний пізнавальний інтерес у вихователя під час роботи з дітьми.


«ВОГОНЬ СКОРБОТИ В СЕРЦІ НА ВІКИ!»

«ВОГОНЬ СКОРБОТИ В СЕРЦІ НА ВІКИ!»

До вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні для вихованців ХДВУФК №1 був проведений урок-реквієм «Жнива скорботи», спрямований на виховання у сучасної молоді почуття національної гідності та національної самосвідомості, патріотизму, громадянської відповідальності за майбутнє української держави, поглиблення знання здобувачів освіти про голодомори в Україні 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років, їх причини та наслідки, виховання почуття стурбованості кожного громадянина долею своєї держави.

«ДОПОКИ ПАМ’ЯТЬ В СЕРЦІ НЕ ЗГАСАЄ» (до Дня памʼяті жертв Голодоморів в Україні)

«ДОПОКИ ПАМ’ЯТЬ В СЕРЦІ НЕ ЗГАСАЄ» (до Дня памʼяті жертв Голодоморів в Україні)

День памʼяті жертв Голодомору – памʼятний день в Україні, який припадає на четверту суботу листопада. Цього дня щорічно проходить загальнонаціональна хвилина мовчання. Регіонами України проходять акції «Запали свічку», коли українці шанують памʼять померлих, запалюючи свічку біля памʼятників жертвам голодоморів або на підвіконні у себе вдома. У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923 рр., 1932-1933 рр. і голод 1946-1947 рр.. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу.

«ПРО ЗДОРОВ’Я ДБАЄМО – БЕЗПЕКУ НА ДОРОЗІ ВИВЧАЄМО»

«ПРО ЗДОРОВ’Я ДБАЄМО – БЕЗПЕКУ НА ДОРОЗІ ВИВЧАЄМО»

Згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН 2011-2020 роки проголошено Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху в світі, у звʼязку з чим світовим співтовариством розпочато низку заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності.

«КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ» (до Дня Гідності та Свободи)

«КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ» (до Дня Гідності та Свободи)

Євромайдан, Єврореволюція, Революція Гідності – усі ці терміни сьогодні стали невід’ємною складовою в історії побудови української державності. Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробили цілих дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-2014 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли її громадяни продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Після подій Революції Гідності і до сьогодні на території нашої держави, нажаль, ідуть військові дії на Сході України, в ході яких втрачено вже велика кількість життів солдат та мирних жителів.

ВСТАНОВЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО РЕКОРДУ УКРАЇНИ «НАЙБІЛЬША КІЛЬКІСТЬ УРОКІВ ДОБРА»

ВСТАНОВЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО РЕКОРДУ УКРАЇНИ «НАЙБІЛЬША КІЛЬКІСТЬ УРОКІВ ДОБРА»

4 жовтня світова спільнота небайдужих відзначає Всесвітній день захисту тварин – свято, яке допомагає обʼєднати зусилля усіх, хто дбає про домашніх і бездомних тварин. Цей день спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту. Саме тому 2-4 жовтня за ініціативи Благодійного Фонду допомоги «Щаслива лапа» та підтримки МОН України в закладах освіти нашої країни проходив II Всеукраїнський урок доброти, на якому педагоги обговорювали зі здобувачами освіти важливі питання гуманного та відповідального ставлення до тварин, піклування про них та відповідального поводження.

ЩОБ ВИХОВАТИ ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ, ТРЕБА САМОМУ БУТИ ЩАСЛИВИМ: ПОМИЛКИ БАТЬКІВ, ЩО ЧИНЯТЬСЯ З ЛЮБОВІ ДО ДІТЕЙ

ЩОБ ВИХОВАТИ ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ, ТРЕБА САМОМУ БУТИ ЩАСЛИВИМ: ПОМИЛКИ БАТЬКІВ, ЩО ЧИНЯТЬСЯ З ЛЮБОВІ ДО ДІТЕЙ
Питання «чи я добра мама (батько)?» так чи інакше виникає у всіх батьків. У певний час чи за певних обставин. Однак, часом варто стати збоку і запитати себе чи когось, кому довіряємо, чи не хочемо ми раптом «занадто доброго»? І чи те, що ми робимо, насправді принесе в майбутньому добрий плід для нащадків? Бо у батьківській любові також можна допускатися помилок.

«З РІДНИМ СЛОВОМ МІЦНІЄ ДЕРЖАВА» (до Дня української писемності та мови)

«З РІДНИМ СЛОВОМ МІЦНІЄ ДЕРЖАВА» (до Дня української писемності та мови)

9 листопада в Україні відзначається державне свято – День української писемності та мови. Це свято відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

«БІЛЯ НЕБЕЗПЕЧНОЇ МЕЖІ …»

«БІЛЯ НЕБЕЗПЕЧНОЇ МЕЖІ …»

З метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, формування розуміння важливості ведення здорового способу життя та дотримання спортивного режиму, попередження правопорушень та запобігання злочинним і негативним проявам серед неповнолітніх у ХДВУФК №1 продовжується реалізація профілактичних та інформаційно-просвітницьких заходів щодо попередження наркоманії серед здобувачів освіти.

ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ «МАНДРІВКА У КРАЇНУ ПРАВА»

ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ «МАНДРІВКА У КРАЇНУ ПРАВА»

Мораль і право, право і закон –

Рушійні сили для життя людини.

А їх знання надасть нам вірний тон.

У розвитку держави –України.

Регулювати світ людських стосунків,

Впровадити державницький процес –

Все в правознавстві міститься в рахунку:

Розумно й чесно твориться прогрес.

Ще у стародавні часи у людей виникла необхідність відстоювати свої права. Спочатку це робили силою. Слабка людина не мала жодних прав, якщо в неї не було сильного покровителя, що бажав би допомогти їй у вирішенні спорів. Тривалий час діяв неписаний закон «Хто сильний, той і правий». Але коли виникли перші держави, правителі яких прагнули встановити загальний справедливий порядок і норми життя для всіх громадян, у людське суспільство прийшов закон права. Тепер держава ставала на захист сильного і слабкого. Головним критерієм права стала справедливість, а не сила. З тих пір минуло чимало століть. Держави створювалися, розросталися, процвітали або гинули. Як свідчить історія, правителі й уряд не завжди піклувалися про дотримання норм права. Та й сьогодні: «Я маю право!», «Чому ви порушуєте мої права?» – ці слова, на жаль, часто використовує людина в ситуаціях, коли сама неправа. Дуже часто ми заявляємо про свої права, забуваючи про обовʼязки.

КОНФЛІКТИ: ПРОФІЛАКТИКА, УРЕГУЛЮВАННЯ І РОЗВʼЯЗУВАННЯ

КОНФЛІКТИ: ПРОФІЛАКТИКА, УРЕГУЛЮВАННЯ І РОЗВʼЯЗУВАННЯ
Заклад освіти – важлива ланка в житті кожної людини. Це місце, де ми починаємо проявляти свою самостійність щодо власних бажань, здібностей, умінь. Це місце, в якому щодня зустрічаються багато різноманітних людей, як дітей, так і дорослих, спілкуються, вступають у різні види взаємодії. І саме під час таких взаємодій досить часто виникають певні непорозуміння і, як наслідок, конфлікти.

КРУГЛИЙ СТІЛ «ФІЛОСОФІЯ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ, ОБ’ЄКТИВНІ УМОВИ ЗМІНИ МЕТОДІВ, ФОРМ І ЗАСОБІВ ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИКІВ ЗЗСО В УМОВАХ ФОРМУВАННЯ ОТГ» (у рамках роботи школи молодого заступника директора з навчально-виховної роботи ЗЗСО)

КРУГЛИЙ СТІЛ «ФІЛОСОФІЯ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ, ОБ’ЄКТИВНІ УМОВИ ЗМІНИ МЕТОДІВ, ФОРМ І ЗАСОБІВ ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИКІВ ЗЗСО В УМОВАХ ФОРМУВАННЯ ОТГ» (у рамках роботи школи молодого заступника директора з навчально-виховної роботи ЗЗСО)

З метою ознайомлення з передовим досвідом у сфері освітнього менеджменту та сучасними методами і формами реалізації функції адміністрування заступника директора ЗЗСО заступник директора з виховної роботи Мошенська Н.В. взяла участь у роботі круглого столу «Філософія сучасної освіти, об’єктивні умови зміни методів, форм і засобів діяльності керівників ЗЗСО в умовах формування об’єднаних територіальних громад», який проходив 24 жовтня 2019 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» у рамках роботи школи молодого заступника директора з навчально-виховної роботи ЗЗСО.

«ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК У ХДВУФК №1»

«ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК У ХДВУФК №1»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек», а також згідно рекомендацій ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Державною науково-педагогічною бібліотекою України ім. В.О.Сухомлинського у ХДВУФК №1 з 01 по 31 жовтня проходили відповідні тематичні заходи під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

«КОДЕКС БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА: БУЛІНГ – МИ ВСІ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ ЦЕ ЗУПИНИТИ»

«КОДЕКС БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА: БУЛІНГ – МИ ВСІ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ ЦЕ ЗУПИНИТИ»

І коли на теренах країни

Без страждань заживе кожне місто,

Скажуть люди всієї країни:

Україна – це світ без насильства!

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном «булінг» розуміють систематичну агресивну поведінку щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з оточуючими, мають проблеми психо-емоційного розвитку. Учасники ситуацій булінгу потребують підтримки дорослих, які б допомогли їм розвивати здорові стосунки з людьми не лише у закладі освіти, але й протягом усього їх подальшого життя.

«НА СУБОТНИК – ІЗ ЗАВЗЯТТЯМ: РОБИМО КРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!»

«НА СУБОТНИК – ІЗ ЗАВЗЯТТЯМ: РОБИМО КРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!»

Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. А училище – наш другий дім. І у ньому має бути чисто та затишно. Щорічно в останні теплі дні осені з метою поліпшення санітарного та естетичного стану території закладу співробітники ХДВУФК №1 виходять на традиційний суботник. Для проведення суботника був складений план заходів генерального прибирання території, за кожним структурним підрозділом училища була закріплена певна ділянка, призначений відповідальний, проведений інструктаж з техніки безпеки під час роботи на суботнику.

«НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «РОЗВИТОК ПОЗИЦІЇ ПЕДАГОГА ЯК ВИХОВАТЕЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ» (у межах методичного марафону «НУШ: виховання на цінностях»)»

«НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «РОЗВИТОК ПОЗИЦІЇ ПЕДАГОГА ЯК ВИХОВАТЕЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ» (у межах методичного марафону «НУШ: виховання на цінностях»)»

З метою підвищення професійної компетентності з питань організації виховної діяльності закладу загальної середньої освіти в умовах демократизації та гуманізації освітнього процесу заступник директора з виховної роботи Мошенська Н.В. взяла участь у роботі науково-практичного семінару за темою «Розвиток позиції педагога як вихователя Нової української школи» (у межах методичного марафону «НУШ: виховання на цінностях»), який проходив 16 жовтня 2019 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

«УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА: «НОВА ОСВІТНЯ РАДА «КРУГОЗІР. МОТИВАЦІЯ»

«УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА: «НОВА ОСВІТНЯ РАДА «КРУГОЗІР. МОТИВАЦІЯ»

З метою підвищення кваліфікації, набуття навичок використання інноваційних методик роботи зі школярами, що містять досвід виникнення і становлення суб-культури та спрямовані на розвиток лідерських якостей молоді через спорт, творчість і самостійність, ознайомлення та обміну передовим досвідом у галузі освітніх і комунікаційних технологій заступник директора з навчально-методичної роботи Федунова О.В. та заступник директора з виховної роботи Мошенська Н.В. взяли участь у презентації освітньої ради «Кругозір. Мотивація», яка проходила 15.10.2019 р. за інформаційної участі Департаменту науки і освіти ХОДА в Українській Академії Лідерства.

Відкриття пам’ятника захисникам України

Відкриття пам’ятника захисникам України

14 жовтня 2019 року відповідно до Плану заходів з підготовки та відзначення у Харківській області Дня захисника України та Дня Українського козацтва у сквері на площі Захисників України відбулося урочисте відкриття монументу захисникам України. Комплекс складають 14 символічних металевих стел-колон, центральний елемент – бетонний куб з 14 окремих частин – міцна геометрична фігура, що символізує цілісність і силу держави, яка понесла тяжкі втрати. Про ці втрати говоритиме та частина куба, яка відсутня. На стелах вирізані строки із вірша Володимира Сосюри «Любіть Україну». Пам’ятник у майбутньому стане головним місцем проведення святкових та пам’ятних патріотичних заходів.


«ЖОВТЕНЬ СВЯТАМИ БАГАТИЙ»

«ЖОВТЕНЬ СВЯТАМИ БАГАТИЙ»

Жовтень – місяць багатий на вагомі свята. Так, 14 жовтня наша країна святкуватиме одразу три свята, а саме: День захисника України, День українського козацтва та День Покрови Пресвятої Богородиці.

Щиро вітаємо зі святами! Зичимо вам і вашим близьким доброго здоровʼя, щастя, стабільності та процвітання. Нехай ваше життя освітлює слава перемог української армії, сила і міць, любов і відданість наших чоловіків! Мирного неба і благополуччя нам усім!

МЕДІАГРАМОТНІСТЬ – ВАЖЛИВА КОМПЕТЕНЦІЯ СУЧАСНОЇ ОСВІЧЕНОЇ ОСОБИСТОСТІ

МЕДІАГРАМОТНІСТЬ – ВАЖЛИВА КОМПЕТЕНЦІЯ СУЧАСНОЇ ОСВІЧЕНОЇ ОСОБИСТОСТІ

Сучасний етап розвитку суспільства характеризується різким посиленням інформаційної насиченості та інформаційної взаємодії, що є результатом процесів глобалізації і розвитку інформаційних і комунікаційних технологій. Дослідження змін, що відбуваються в інформаційних процесах показують, що інформаційна революція залишилася в минулому, і суспільство вступило в нову інформаційну еру. У новому глобальному інформаційному суспільстві реалізація життєвих цілей і проектів залежить від ступеня включеності людини в інформаційний простір. У цих умовах перед системою освіти виникають нові проблеми, пов’язані з формуванням компетенцій, що забезпечуватимуть адаптацію людей до нових умов життєдіяльності. Однією з таких компетенцій є медіаграмотність, яку можна визначити як здатність адекватно взаємодіяти з потоками медіаінформації: здійснювати пошук, аналізувати, критично оцінювати і створювати медіатексти за допомогою різних засобів масової інформації та комунікації, у всіх різноманітних їх формах. Наразі медіаграмотність визначають як ключову компетенцію в структурі професійної компетентності сучасного фахівця.


Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників освіти!

Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників освіти!

Колектив ХДВУФК №1 висловлюю щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас педагоги дарують своїм вихованцям. Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни. Ми переконані, що спільними зусиллями в повній мірі реалізується наша спільна мета – забезпечення доступної та якісної освіти кожному громадянину, створення належних умов для самореалізації особистості.

Дорогі колеги, хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи! Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов!

Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини!


«II ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК ДОБРОТИ» (присвячений Всесвітньому дню захисту тварин)

«II ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК ДОБРОТИ» (присвячений Всесвітньому дню захисту тварин)

Протягом своєї історії людство зазнало не однієї модернізації власного ціннісного світу, під час якої на місце зруйнованих соціально прийнятих зразків і норм поведінки приходили нові орієнтири на майбутнє «світле» життя. Сьогодні, нажаль, все частіше сенсом існування сучасне суспільство обирає матеріальне збагачення, якому підкорює і науку, і мистецтво, і людське життя. Як результат, сучасні діти вибудовують власну життєву траєкторію відповідно до ціннісної ієрархії, в якій такі базові поняття, як спритність та успішність, є більш пріоритетними, ніж доброта та гідність. Тому на сучасному етапі економічного й національно-духовного розвитку України дедалі гостріше постає проблема моральної культури молодого покоління.

«ЗАХОПЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРОМ – ДЖЕРЕЛО РОЗВИТКУ ПІДЛІТКА»

«ЗАХОПЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРОМ – ДЖЕРЕЛО РОЗВИТКУ ПІДЛІТКА»

Відомо, що слово інформатика («Informatique») вперше було введено в наукову термінологію французькими вченими на початку 1970-х років. В англомовних країнах паралельно використовується термін «computer Science» – компʼютерна наука. Створення і широке використання в повсякденному житті сучасного суспільства новітніх технологій збирання та обробки інформації, різних інформаційно-пошукових, моделюючих, аналітичних і управлінських систем обумовили виникнення цікавого і значного феномена, характерного для новітньої історії людства. Вдосконалення засобів обчислювальної техніки, систем телекомунікацій та інформаційних технологій не лише повною мірою виявляє свою виробничу, технологічну й соціальну корисність, поліпшуючи умови нашої праці і побуту, вони радикальним чином змінюють саму природу людських і виробничих відносин у сучасному суспільстві. Будучи комплексною науковою дисципліною, інформатика вивчає всі аспекти проектування, розробки і використання систем обробки даних. При цьому вона виявляє загальні закономірності впливу цих систем на різні сфери соціально-економічного життя людини і суспільства.

Загальні батьківські збори – 2019 (ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ З ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ У МЕЖАХ ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ «Я МАЮ ПРАВО!»)

Загальні батьківські збори – 2019 (ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ З ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ У МЕЖАХ ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ «Я МАЮ ПРАВО!»)

21 вересня 2019 року в ХДВУФК №1 відбулися загальні батьківські збори за участю педагогічного колективу та адміністрації училища. На порядку денному було висвітлено наступні питання:

1. Особливості функціонування училища в 2019-2020 навчальному році (доповідав директор училища Назаренко Ю.В.).

2. Про проведення освітнього процесу в 7-11-х класах (доповідав заступник директора з навчально-виховної роботи Сухарев С.П.).

3. Створення безпечного освітнього середовища як передумова формування у здобувачів освіти ціннісних життєвих навичок (доповідала практичний психолог Надєждіна Л.О.).

4. Деякі питання дисципліни. Вибори представників до складу батьківської ради училищі на 2019-2020 навчальний рік (доповідала заступник директора з виховної роботи Мошенська Н.В.).

«МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ МОЛОДЬ»

«МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ МОЛОДЬ»

20 вересня 2019 року за ініціативи Харківського університетського консорціуму, Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області та підтримки Харківської обласної державної адміністрації відбулася V щорічна акція «Мистецтво об’єднує молодь». Вихованці відділення водного поло ХДВУФК №1 із задоволенням долучилися до молодіжної ініціативи. Свято музики просто неба створювали виступи Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський», солістів Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка «СХІД OPERA», випускників та студентів-лауреатів Міжнародних конкурсів та фестивалів Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Проведення даної акції сприяло долученню студентської молоді до високого класичного мистецтва.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"