тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Методична робота

Методична робота

«НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «РОЗВИТОК ПОЗИЦІЇ ПЕДАГОГА ЯК ВИХОВАТЕЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ» (у межах методичного марафону «НУШ: виховання на цінностях»)»

«НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «РОЗВИТОК ПОЗИЦІЇ ПЕДАГОГА ЯК ВИХОВАТЕЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ» (у межах методичного марафону «НУШ: виховання на цінностях»)»

З метою підвищення професійної компетентності з питань організації виховної діяльності закладу загальної середньої освіти в умовах демократизації та гуманізації освітнього процесу заступник директора з виховної роботи Мошенська Н.В. взяла участь у роботі науково-практичного семінару за темою «Розвиток позиції педагога як вихователя Нової української школи» (у межах методичного марафону «НУШ: виховання на цінностях»), який проходив 16 жовтня 2019 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

«УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА: «НОВА ОСВІТНЯ РАДА «КРУГОЗІР. МОТИВАЦІЯ»

«УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА: «НОВА ОСВІТНЯ РАДА «КРУГОЗІР. МОТИВАЦІЯ»

З метою підвищення кваліфікації, набуття навичок використання інноваційних методик роботи зі школярами, що містять досвід виникнення і становлення суб-культури та спрямовані на розвиток лідерських якостей молоді через спорт, творчість і самостійність, ознайомлення та обміну передовим досвідом у галузі освітніх і комунікаційних технологій заступник директора з навчально-методичної роботи Федунова О.В. та заступник директора з виховної роботи Мошенська Н.В. взяли участь у презентації освітньої ради «Кругозір. Мотивація», яка проходила 15.10.2019 р. за інформаційної участі Департаменту науки і освіти ХОДА в Українській Академії Лідерства.

Відкриття пам’ятника захисникам України

Відкриття пам’ятника захисникам України

14 жовтня 2019 року відповідно до Плану заходів з підготовки та відзначення у Харківській області Дня захисника України та Дня Українського козацтва у сквері на площі Захисників України відбулося урочисте відкриття монументу захисникам України. Комплекс складають 14 символічних металевих стел-колон, центральний елемент – бетонний куб з 14 окремих частин – міцна геометрична фігура, що символізує цілісність і силу держави, яка понесла тяжкі втрати. Про ці втрати говоритиме та частина куба, яка відсутня. На стелах вирізані строки із вірша Володимира Сосюри «Любіть Україну». Пам’ятник у майбутньому стане головним місцем проведення святкових та пам’ятних патріотичних заходів.


«ЖОВТЕНЬ СВЯТАМИ БАГАТИЙ»

«ЖОВТЕНЬ СВЯТАМИ БАГАТИЙ»

Жовтень – місяць багатий на вагомі свята. Так, 14 жовтня наша країна святкуватиме одразу три свята, а саме: День захисника України, День українського козацтва та День Покрови Пресвятої Богородиці.

Щиро вітаємо зі святами! Зичимо вам і вашим близьким доброго здоровʼя, щастя, стабільності та процвітання. Нехай ваше життя освітлює слава перемог української армії, сила і міць, любов і відданість наших чоловіків! Мирного неба і благополуччя нам усім!

МЕДІАГРАМОТНІСТЬ – ВАЖЛИВА КОМПЕТЕНЦІЯ СУЧАСНОЇ ОСВІЧЕНОЇ ОСОБИСТОСТІ

МЕДІАГРАМОТНІСТЬ – ВАЖЛИВА КОМПЕТЕНЦІЯ СУЧАСНОЇ ОСВІЧЕНОЇ ОСОБИСТОСТІ

Сучасний етап розвитку суспільства характеризується різким посиленням інформаційної насиченості та інформаційної взаємодії, що є результатом процесів глобалізації і розвитку інформаційних і комунікаційних технологій. Дослідження змін, що відбуваються в інформаційних процесах показують, що інформаційна революція залишилася в минулому, і суспільство вступило в нову інформаційну еру. У новому глобальному інформаційному суспільстві реалізація життєвих цілей і проектів залежить від ступеня включеності людини в інформаційний простір. У цих умовах перед системою освіти виникають нові проблеми, пов’язані з формуванням компетенцій, що забезпечуватимуть адаптацію людей до нових умов життєдіяльності. Однією з таких компетенцій є медіаграмотність, яку можна визначити як здатність адекватно взаємодіяти з потоками медіаінформації: здійснювати пошук, аналізувати, критично оцінювати і створювати медіатексти за допомогою різних засобів масової інформації та комунікації, у всіх різноманітних їх формах. Наразі медіаграмотність визначають як ключову компетенцію в структурі професійної компетентності сучасного фахівця.


Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників освіти!

Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників освіти!

Колектив ХДВУФК №1 висловлюю щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас педагоги дарують своїм вихованцям. Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни. Ми переконані, що спільними зусиллями в повній мірі реалізується наша спільна мета – забезпечення доступної та якісної освіти кожному громадянину, створення належних умов для самореалізації особистості.

Дорогі колеги, хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи! Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов!

Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини!


«II ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК ДОБРОТИ» (присвячений Всесвітньому дню захисту тварин)

«II ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК ДОБРОТИ» (присвячений Всесвітньому дню захисту тварин)

Протягом своєї історії людство зазнало не однієї модернізації власного ціннісного світу, під час якої на місце зруйнованих соціально прийнятих зразків і норм поведінки приходили нові орієнтири на майбутнє «світле» життя. Сьогодні, нажаль, все частіше сенсом існування сучасне суспільство обирає матеріальне збагачення, якому підкорює і науку, і мистецтво, і людське життя. Як результат, сучасні діти вибудовують власну життєву траєкторію відповідно до ціннісної ієрархії, в якій такі базові поняття, як спритність та успішність, є більш пріоритетними, ніж доброта та гідність. Тому на сучасному етапі економічного й національно-духовного розвитку України дедалі гостріше постає проблема моральної культури молодого покоління.

«ЗАХОПЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРОМ – ДЖЕРЕЛО РОЗВИТКУ ПІДЛІТКА»

«ЗАХОПЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРОМ – ДЖЕРЕЛО РОЗВИТКУ ПІДЛІТКА»

Відомо, що слово інформатика («Informatique») вперше було введено в наукову термінологію французькими вченими на початку 1970-х років. В англомовних країнах паралельно використовується термін «computer Science» – компʼютерна наука. Створення і широке використання в повсякденному житті сучасного суспільства новітніх технологій збирання та обробки інформації, різних інформаційно-пошукових, моделюючих, аналітичних і управлінських систем обумовили виникнення цікавого і значного феномена, характерного для новітньої історії людства. Вдосконалення засобів обчислювальної техніки, систем телекомунікацій та інформаційних технологій не лише повною мірою виявляє свою виробничу, технологічну й соціальну корисність, поліпшуючи умови нашої праці і побуту, вони радикальним чином змінюють саму природу людських і виробничих відносин у сучасному суспільстві. Будучи комплексною науковою дисципліною, інформатика вивчає всі аспекти проектування, розробки і використання систем обробки даних. При цьому вона виявляє загальні закономірності впливу цих систем на різні сфери соціально-економічного життя людини і суспільства.

Загальні батьківські збори – 2019 (ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ З ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ У МЕЖАХ ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ «Я МАЮ ПРАВО!»)

Загальні батьківські збори – 2019 (ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ З ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ У МЕЖАХ ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ «Я МАЮ ПРАВО!»)

21 вересня 2019 року в ХДВУФК №1 відбулися загальні батьківські збори за участю педагогічного колективу та адміністрації училища. На порядку денному було висвітлено наступні питання:

1. Особливості функціонування училища в 2019-2020 навчальному році (доповідав директор училища Назаренко Ю.В.).

2. Про проведення освітнього процесу в 7-11-х класах (доповідав заступник директора з навчально-виховної роботи Сухарев С.П.).

3. Створення безпечного освітнього середовища як передумова формування у здобувачів освіти ціннісних життєвих навичок (доповідала практичний психолог Надєждіна Л.О.).

4. Деякі питання дисципліни. Вибори представників до складу батьківської ради училищі на 2019-2020 навчальний рік (доповідала заступник директора з виховної роботи Мошенська Н.В.).

«МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ МОЛОДЬ»

«МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ МОЛОДЬ»

20 вересня 2019 року за ініціативи Харківського університетського консорціуму, Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області та підтримки Харківської обласної державної адміністрації відбулася V щорічна акція «Мистецтво об’єднує молодь». Вихованці відділення водного поло ХДВУФК №1 із задоволенням долучилися до молодіжної ініціативи. Свято музики просто неба створювали виступи Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський», солістів Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка «СХІД OPERA», випускників та студентів-лауреатів Міжнародних конкурсів та фестивалів Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Проведення даної акції сприяло долученню студентської молоді до високого класичного мистецтва.

«ФРОНТ-MAN УНР» (до 140-річчя від дня народження Симона Петлюри)

«ФРОНТ-MAN УНР» (до 140-річчя від дня народження Симона Петлюри)

22 травня 2019 року виповнилося 140 років від дня народження державного та громадсько-політичного діяча, журналіста, літературного і театрального критика, Головного Отамана військ Української Народної Республіки Симона Петлюри. З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової відваги захисників рідної землі, творців національної державності, тисячолітньої історії державотворення нашого народу, визнання історичного значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку XX століття, 5 вересня у ХДВУФК №1 для вихованців відділення футболу пройшла година памʼяті «20 фактів про Симона Петлюру».

«ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА, ДИТИНО!»

«ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА, ДИТИНО!»

Сьогодні в Україні, як і в усьому світі, найвищою цінністю визначено забезпечення прав і свобод людини та громадянина. Особливу увагу приділено неповнолітнім, які є однією з найбільш незахищених верств населення, що зумовлює необхідність створення особливих умов для забезпечення та реалізації їхніх прав.


«ЗНАЙ ЗАКОН З МОЛОДУ»

«ЗНАЙ ЗАКОН З МОЛОДУ»

Профілактика злочинів серед неповнолітніх є одним з пріоритетних завдань вихованої роботи в ХДВУФК №1. Вона включає в себе виховні заходи впливу, завдяки яким ліквідуються обставини та умови, що призводять до скоєння правопорушень. Основною причиною злочинів, що вчиняються дітьми, є неусвідомленість ними всієї серйозності виконуваних вчинків, а також незнання та нерозуміння своїх прав та обовʼязків.

«ЗБЕРЕЖЕМО ПАМʼЯТЬ ПРО ПОДВИГ»

«ЗБЕРЕЖЕМО ПАМʼЯТЬ ПРО ПОДВИГ»

2 вересня світ відзначає 74-ту річницю закінчення Другої світової війни. Найбільший в історії людства збройний конфлікт завершився підписанням беззастережної капітуляції Японії – останнього активного союзника нацистської Німеччини.

«І ОСЬ ВОНА НАСТАЛА ТА ХВИЛИНА, КОЛИ НАШ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК ПРОДЗВЕНИТЬ!»

«І ОСЬ ВОНА НАСТАЛА ТА ХВИЛИНА, КОЛИ НАШ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК ПРОДЗВЕНИТЬ!»

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа і знову ранок вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці нашого міста розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустрічають День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Свято Першого дзвоника – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Всі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Свято Першого дзвоника в ХДВУФК №1 відбулося в атмосфері піднесеного настрою і проходило під гаслом «Вставай у ряди олімпійців!». Цьогоріч головне свято школярів було відкриттям низки заходів, що будуть присвячені 125-річчю від дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету, Дню фізичної культури та спорту України, підготовці спортсменів до Ігор ХХХІІ Олімпіади-2020 в м. Токіо.

«ФОРТЕЦЯ КІБОРГІВ: 242 ДНІ БОЛЮ ТА ЖАХУ» День памʼяті захисників України (до 5-ї річниці Іловайської трагедії)

«ФОРТЕЦЯ КІБОРГІВ: 242 ДНІ БОЛЮ ТА ЖАХУ» День памʼяті захисників України (до 5-ї річниці Іловайської трагедії)

Чому цей світ такий жорстокий?

Навіщо нам ота війна?

Страждають діти, гинуть люди,

А скільки знищено майна!

На серпень припадає одна з найтрагічніших дат війни на сході України, яка назавжди викарбувалася в пам’яті та новітній історії. І через п’ять років у цей день так само болить. 29 серпня 2014 р. почався відхід українських військ з-під містечка Іловайськ Донецької області. Тоді ж країна дізналася, що українські військові потрапили в «котел», армія зазнала величезних втрат.

242 – ця цифра ввійшла в історію як кількість днів оборони донецького аеропорту ім. Прокоф’єва.

242 дні під постійними обстрілами вони витримали … не витримав бетон.

242 виснажливі дні під цілодобовим шаленим обстрілом, під градом важкої артилерії і танків, долаючи газові атаки, наші герої тримали героїчну оборону української твердині. Вони покинули новий термінал донецького аеропорту тільки тоді, коли його вже не стало.

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБʼЄДНАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБʼЄДНАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ

23 серпня 2019 р. відбулося планове засідання методичного об’єднання вихователів ХДВУФК №1, завданнями якого були:

– залучення вихователів до інноваційної, пошукової діяльності;

– впровадження нетрадиційних методик, сучасних інтерактивних методів;

– використання у виховному процесі новітніх педагогічних технологій;

– удосконалення педагогічної майстерності: постійний обмін досвідом, розвиток творчої ініціативи педагогів, виявлення і поширення найбільш ефективних форм та методів у практику роботи та впровадження в роботу кращого педагогічного досвіду;

– систематичне ознайомлення з новинками методичної літератури.

З днем Державного Прапора України!

З днем Державного Прапора України!

23 серпня українці відзначають одне з найважливіших свят незалежної держави – День Державного Прапора України – свято демократичної держави, присвячене одному з її офіційних символів (поряд з гербом і гімном). Згідно з популярною сучасною інтерпретацією жовтий колір символізує пшеничні поля, а синій – ясне небо над ними. Український прапор уособлює одвічне прагнення нашого народу до миру, праці, краси і багатства рідної землі. Для кожної країни прапор – символ її суверенітету та єдності нації, уособлення її могутності і незалежності. У всі часи державний прапор – священний. За нього віддавали життя і проливали кров, повага до прапора – це повага до свого народу, його коріння і традицій.

З днем Конституції України!

З днем Конституції України!

Щорічно, з 1996 року, українці святкують велике для нашої країни свято – День Конституції. І це не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Це державне свято відзначається на честь ухвалення Конституції незалежної України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

«НА ХВИЛЯХ ВИПУСКНОГО ВАЛЬСУ …»

«НА ХВИЛЯХ ВИПУСКНОГО ВАЛЬСУ …»

21 червня 2019 р. на затишному подвір’ї ХДВУФК №1 зібралося дуже багато людей: випускники 11-х класів, учителі, вихователі, тренери, батьки і рідні школярів, а також чимало гостей. Святково прикрашена актова зала училища, адже сьогодні подія незвичайна – хвилюючий та довгожданий випускний вечір, свято, якого нема в жодному календарі, але яке є визначною подією в житті кожної людини. Ось ця перша сходинка у доросле життя і перепусткою в нього стане документ, який отримали випускники – свідоцтво про повну загальну середню освіту. Це свято наповнене сумом прощання із безтурботним дитинством, шкільними друзями та водночас відкриває радість зустрічі із невідомим, та все ж таким звабливим майбутнім. Цей день для них, цьогорічних випускників училища, стає часом, з якого розпочався відлік їх дорослого життя.

«КРАЩЕ ОДИН РАЗ ПОБАЧИТИ, НІЖ СТО РАЗІВ ПОЧУТИ» (екскурсія для школярів ХЗОШ №100 ім. А.С.Макаренка)

«КРАЩЕ ОДИН РАЗ ПОБАЧИТИ, НІЖ СТО РАЗІВ ПОЧУТИ» (екскурсія для школярів ХЗОШ №100 ім. А.С.Макаренка)

30 травня 2019 р. до стін ХДВУФК №1 завітали здобувачі освіти Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №100 ім. А.С.Макаренка. Колектив виховної частини із задоволенням провів з гостями ознайомчу екскурсію стінами училища. Діти з інтересом знайомилися з інфраструктурою закладу: відвідали залу Слави, побували на великій сцені актової зали, завітали до залу вільної боротьби, бібліотеки, конференц-зали, подивилися на гуртожитки, їдальню, навчальні кабінети тощо.

«PARLEZ-VOUS FRANÇAIS?» (РІК ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ)

«PARLEZ-VOUS FRANÇAIS?» (РІК ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ)

Існує така цікава приказка:«Англійська мова створена для бізнесу, німецька мова – для війни, італійська – для мистецтва, французька – для любові». Дійсно, мабуть, ніхто не буде сперечатися, що французька – одна з найбільш милозвучних і вишуканих мов у світі, мова музики та кохання, традиційна мова балету. Французька є п’ятою найпопулярнішою мовою у світі за кількістю мовців,а також єдиною мовою, поруч з англійською, якою спілкуються на п’яти континентах. Понад шістсот років французька мова була офіційною в Англії і навіть акт парламенту про обов’язкове застосування англійської мови в судах на державному рівні був написаний французькою.

«ДОЛЯ КРИМСЬКИХ ТАТАР: ВІД ДЕПОРТАЦІЇ – ДО ОКУПАЦІЇ» (75-та річниця депортації кримських татар)

«ДОЛЯ КРИМСЬКИХ ТАТАР: ВІД ДЕПОРТАЦІЇ – ДО ОКУПАЦІЇ» (75-та річниця депортації кримських татар)

З часом наше сприйняття історії змінюється, стають відомі нові історичні факти, які призводять до руйнації міфів, або навпаки, до створення нових. Громадянам України зараз доводиться протистояти пропаганді, що постійно на свій манер перекроює історію. Однією із таких трагічних сторінок є жорстока депортація кримських татар і представників інших народів з території Криму.

«ЯКЩО ГОВОРИТИ МІЖ НАМИ, ТО ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ»

«ЯКЩО ГОВОРИТИ МІЖ НАМИ, ТО ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ»

Травень багатий на свята … Але, мабуть, найзворушливіше з їх плеяди відзначають у другу неділю останнього весняного місяця – це Свято матері. І не випадково це світле й радісне свято припадає на теплий весняний день, коли пробуджена природа вривається в наше життя буйною зеленню, пишним цвітінням, співом птахів і теплом сонячних променів. Хіба може бути іншим день матері, найближчої, рідної і коханої людини на землі!

«З РОДИНИ ЙДЕ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ»

«З РОДИНИ ЙДЕ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ»

Немає в світі нічого страшнішого за самотність. Людина не може довгий час перебувати одна, без близьких – це суперечить її природі. Сім’я – це найважливіше, що є в житті будь-якої людини. Спочатку – це сім’я батьків, де ми народжуємося. Її ми не обираємо, але саме вона накладає величезний відбиток на наше подальше життя і формує наше уявлення про те, якими мають бути сімейні стосунки. Потім приходить час створювати свою сім’ю. А це далеко не так просто, адже сімейні стосунки – це не тільки любов і радість, а й щоденна праця. Недарма кажуть, що створити сім’ю нескладно, складно її зберегти.

«КАРПАТСЬКА УКРАЇНА – ТРІУМФ І ТРАГЕДІЯ ОДНОГО ДНЯ: ДО 80-РІЧЧЯ З ДНЯ ПРОГОЛОШЕННЯ»

«КАРПАТСЬКА УКРАЇНА – ТРІУМФ І ТРАГЕДІЯ ОДНОГО ДНЯ: ДО 80-РІЧЧЯ З ДНЯ ПРОГОЛОШЕННЯ»
Закарпаття. Дивовижний край зачарованої природи, край добрих працьовитих людей, край захоплюючих туристичних мандрів. Та чи завжди було так добре жити, чи знаємо історію нашого краю? За минулі сто років на цій прадавній землі у зв’язку з державною належністю калейдоскопічно змінювалися назви: Австро-Угорщина, Чехословаччина, Карпатська Україна, гортіївська Угорщина, Радянський Союз. І тільки в завершальному десятилітті населенню краю судилося жити в незалежній Україні. Кожен режим пропагував і насаджував у цьому українському куточку свої інтереси й пріоритети, що не могло не позначитися на житті краю, який упродовж ХХ століття фактично сформувався як новий, зрілий, багатий на імена і заявив про себе як вагома складова загальноукраїнського культурного процесу.

«БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – БЕЗПЕКА ЖИТТЯ!»

«БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – БЕЗПЕКА ЖИТТЯ!»
2011-2020 рр. Генеральною Асамблеєю ООН оголошено Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху, у рамках якого в усьому світі проводяться Тижні безпеки дорожнього руху з метою привернення уваги суспільства до проблеми смертності та травматизму на дорогах, а найголовніше, пошук шляхів для вирішення цієї проблеми. З 6 по 12 травня 2019 р. триває Тиждень безпеки дорожнього руху в ХДВУФК №1 – 5 днів масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

«БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – ПОНАД УСЕ! БУДЬ ПИЛЬНИМ – ЦЕ ВАЖЛИВО!»

«БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – ПОНАД УСЕ! БУДЬ ПИЛЬНИМ – ЦЕ ВАЖЛИВО!»

Сучасний світ живе бурхливим, стрімким життям. Вулицями мчать автомобілі та автобуси, тролейбуси та трамваї. Для того, щоб наш шлях був безпечним, ми всі повинні знати правила дорожнього руху та суворо їх дотримуватися. До речі, з’явилися вони дуже давно. У січні 1683 р. цар Петро I видав наказ про введення правил дорожнього руху. Ці правила вказували на те, де можна було їздити, де зупинятися кінним екіпажам. Важливість дотримання вимог безпечної поведінки на дорозі й сьогодні є надзвичайно актуальним питанням.

«ГЕРОЇ ЖИВУТЬ, ПОКИ ПРО НИХ ПАМ’ЯТАЮТЬ: ДО ДНЯ ПАМʼЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ»

«ГЕРОЇ ЖИВУТЬ, ПОКИ ПРО НИХ ПАМ’ЯТАЮТЬ: ДО ДНЯ ПАМʼЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ»

з року в рік часопис віддаляє

Своїх нащадків далі від війни.

І травень знов і знову нагадає,

Як із життя ішли його сини.

Як тільки вберуться в чарівні білі квіти сади навесні, у бузкових кущах заллються піснями солов’ї , а вся земля випромінює радість, нестримну жагу до життя, у ці дні ми відзначаємо такі великі, але такі важкі свята – День пам’яті і примирення та річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

УРОК МУЖНОСТІ «НІКОЛИ ЗНОВУ!»

УРОК МУЖНОСТІ «НІКОЛИ ЗНОВУ!»

Найстрашніше, що може пережити людина – це війна. Вона знищує людські душі. А ті, хто пережив її, навіки будуть пам’ятати про таку страшну подію. Війна. Просто слово. Пʼять літер. Але скільки асоціацій пробуджує в нас воно! Біль, героїзм, патріотизм, туга за близькими людьми, ненависть та любов ... Метроном відлічив уже понад 70 років від дня, коли закінчилася Друга світова війна, найстрашніша з кількох тисяч війн, які пережило людство за останні п’ять з половиною тисячоліть. Цей чорний шлях світових цивілізацій, оплачений життям мільярдів воїнів усіх країн, усіх націй і народів.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"