тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Дзюдо. Підсумки спортивного 2017 року

Дзюдо. Підсумки спортивного 2017 року

Напередодні Нового року колектив відділення дзюдо традиційно зібрався для підбиття підсумків діяльності в 2017 році.


На початку заходу до присутніх звернувся директор ХДВУФК №1 Юрій Назаренко, який привітав спортсменів і учителів зі спорту з прийдешнім Новим роком, побажав їм ставити великі цілі і планомірно йти до їх реалізації та вручив почесну сувенірну Відзнаку кращому учню відділення дзюдо. Цього року ним став Книш Ярослав – бронзовий призер чемпіонату України, учасник чемпіонату Європи серед юнаків та бронзовий призер Кубка України серед чоловіків.

В ході зібрання суддя національної категорії Олександр Бакшенєв за допомогою презентації «Детальне роз’яснення суддівських правил МФД» наглядно розповів про зміни в правилах змагань, які вступають у силу в новому спортивному сезоні. З новорічними та різдвяними святами дзюдоїстів привітали учителі зі спорту Юрій Цигічко та Віталій Величко. «Такі зустрічі дуже важливі для нас і, приємно відзначити, що вони стали традиційними. Я дуже сподіваюся, що вони будуть тривати і надалі, адже такі заходи  згуртовують колектив відділення», - підкреслив, підбиваючи підсумки заходу, Віталій Величко.

І наприкінці, традиційно був організований солодкий стіл, під час якого було багато спілкування, обговорення спортивних здобутків дзюдоїстів училища та планів на майбутній змагальний рік. 

 

 


Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"