тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Дзюдо. Підсумки чемпіонату України (U 18)

Дзюдо. Підсумки чемпіонату України (U 18)

Перший офіційний старт всеукраїнського календаря змагань  з дзюдо на поточний рік відбувся 16-17 лютого в Луцьку - чемпіонат України серед кадетів до 18 років. Участь в чемпіонаті, що пройшов у стінах Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, взяли 540 учасників з всіх 25 регіонів країни.  


За результатами виступів, учні відділення дзюдо училища завоювали для Харківської області 2 медалі. Віталій СКРИПКА виборов «бронзу» в ваговій категорії до 55 кг, з медаллю аналогічного ґатунку закінчив змагання Микита Руденко у вазі до 60 кг.

У командному заліку трійку призерів - як у хлопців, так і у дівчат - склали: 1. Київ, 2. Дніпропетровська область. 3. Запорізька область. Харківська область  на  13 сходинці підсумкового протоколу.

Відзначимо, що в ході чемпіонату були визначені кандидати до національної команди в цій віковій групі, яка візьме участь в чемпіонаті Європи,  Всесвітній Гімназіаді та Юнацьких Олімпійських іграх. Шанс потрапити до складу збірної зберігають і учні училища, щоправда через рейтинг з кубків Європи.

Колектив училища вітає спортсменів та їх тренерів і бажає подальших успішних виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях!


Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"