тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба.В ідкритий обласний турнір серед юнаків 2006-2008 р.н. і 2009-2010 р.н та дівчат 2004-2006 р.н.

Вільна боротьба.В ідкритий обласний турнір серед юнаків 2006-2008 р.н. і 2009-2010 р.н та дівчат 2004-2006 р.н.
14 лютого у новому фізкультурно-оздоровчому комплексі (ФОК) прибудованому до Золочівській ДЮСШ, відбувся відкритий обласний турнір з боротьби вільної серед юнаків 2006-2008 р.н. і 2009-2010 р.н та дівчат 2004-2006 р.н. У змаганнях взяли участь близько ста юних спортсменів, які представляли Золочівську ДЮСШ, Лозівські ДЮСШ «Локомотив» і ГО ДЮСОК «Grand Sport Elite», харківські команди спортивного клубу "ADRENALIN", КДЮСШ №1, КДЮСШ №7, КДЮСШ №4, КДЮСШ «Спартак», ДЮСШ ВО "КОМУНАР" та ХДВУФК №1.

У фінальній частини заходу взяв участь Президент Петро Порошенко, який у рамках робочої поїздки до Харківської області відвідав Золочів та взяв участь у відкритті новозбудованого ФОКу. Вітаючи громаду селища та учасників змагань Президент підкреслив, що створення умов для розвитку спорту є одним з пріоритетів державної політики. Він також наголосив на тому, що будівництво нових об’єктів та відновлення наявної інфраструктури в регіонах є результатом децентралізації, започаткованої 5 років тому.

«У цьому році продовжимо будувати фізкультурно-оздоровчі комплекси, ремонтувати басейни, відкривати спортивні майданчики. Будемо закупати нове обладнання, яке надасть нашим спортсменам можливість достойно представляти область на міжнародних змаганнях. Крім того, безумовно, продовжимо запроваджувати регіональні стипендії, щоб стимулювати як видатних спортсменів, так і спортсменів-початківців на нові звершення», - запевнила присутніх Голова ХОДА Юлія Світлична.

В ході урочистостей Петро Олексійович передав Золочівській ДЮСШ сертифікат на спортивне обладнання. Керівництво області зробило подібний подарунок на придбання обладнання та інвентарю призовій трійці загальнокомандного заліку обласного дитячого турніру, яка з'ясувалася після фотосесії з керманичами країни та регіону за підсумками індивідуальних змагань.

Харківське державне вище училище фізичної культури №1 було представлене трьома спортсменами, які вибороли три медалі. Дмитренко Валерія (вагова категорія 52 кг) та Бороган Віктор (вагова категорія до 36 кг) стали срібними призерами. Молодецька Валерія (вагова категорія до 48 кг) – з медаллю бронзового ґатунку.

Учні училища та інші призери змагань отримали від Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної медалі та дипломи, переможці, на додачу, пам’ятні Відзнаки.

Всі медалісти та золочівські борці отримали сувеніри від Національного комітету України, які люб’язно були надані головою відділення НОК України у Харківській області Віктором Христоєвим.

По завершенні фінальних сутичок у 10 вагових категоріях головним суддею змагань Сергієм Грдзелідзе були підбиті підсумки командного заліку. Кубки, Дипломи Управління, Сертифікати та цінні подарунки – відеокамери SONI отримали, відповідно, ДЮСШ Золочева, ДЮСШ ВО "КОМУНАР" та КДЮСШ №7 міста Харкова.

У церемонії нагородження взяв участь голова Золочівської районної державної адміністрації Харківської області Ігор Гурін, який привітав переможців та призерів змагань, подякував організаторам спортивно-масового заходу, що став справжньою подією для місцевих мешканців. Голова повідомив про наміри наступного року провести аналогічні змагання з вільної боротьби і присвятити їх пам’яті видатного борця, чемпіона світу, срібного призера Олімпійських ігор в Римі Володимира Синявського, який народився неподалік Золочивщини, у селі Вільшани Дергачівського району.

Додамо, що приміщення ФОКу не будуть стояти порожніми, за словами директора Золочівської ДЮСШ Олександра Стогнія, у секціях футболу, легкої атлетики, волейболу, велосипедного спорту, вільної боротьби та тхеквондо займаються 350 вихованців. У планах - збільшення кількості вихованців закладу щонайменше на 150 чоловік та відкриття нових відділень – баскетболу, боксу, футзалу та відкриття секцій для дорослих: фітнесу, степ-аеробіки тощо. Крім того вже цієї суботи, 16 лютого, у новому залі проходитиме шостий відкритий турнір з міні-футболу серед юнаків 2006р.р.н. пам`яті колишнього директора ДЮСШ Юрія Вороніна. У одноденних змаганнях візьме участь команда ХДВУФК№1, футболісти 2006 року під керівництвом Андрія Огієнка. Турнір пройде за ініціативи і підтримки друзів та рідних Юрія Вороніна, серед яких учитель зі спорту училища Олександр Скачко.

Харківське державне вище училище фізичної культури №1 дякує всім причетним до створення справжнього спортивного свята і сподівається на подальшу плідну співпрацю з Золочівською ДЮСШ щодо поповнення лав спортивних відділень талановитою молоддю.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"