тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. Всеукраїнський турнір присвячений пам’яті ЗТУ, судді міжнародної категорії, доцента кафедри фізичного виховання НТУ «ХПІ» Р.О. Халатова

Вільна боротьба. Всеукраїнський турнір присвячений пам’яті ЗТУ, судді міжнародної категорії, доцента кафедри фізичного виховання НТУ «ХПІ» Р.О. Халатова

15 березня у Харкові вчергове відбувся всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті ЗТУ, судді міжнародної категорії, доцента кафедри фізичного виховання НТУ «ХПІ» Р.О. Халатова.

Турнір цьогоріч пройшов уп’яте і відбувся завдяки друзям та учням Роберта Олександровича, серед яких були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат наук з державного управління, професор М.М. Гасанов; випускник НТУ «ХПІ», МС СРСР, кандидат технічних наук А.М. Лефтеров; доктор наук, професор, завідуючий кафедрою “Двигуни внутрішнього згоряння” ХНАДУ Ф.І. Абрамчук.

Під час параду відкриття змагань полковник збройних сил України у відставці, майстер спорту з вільної боротьби Віктор Іванович Шелуханов разом з головним суддею змагань, суддею міжнародної категорії Сергієм Ріпатовичем Грдзелідзе розказали присутнім про життя і тренерську кар’єру цієї видатної для харківської боротьби людини, побажали юним спортсменам гідних перемог на змаганнях та нових досягнень у подальшому спортивному житті.  Додамо, що у залі під час змагань знаходилися провідні борці області: бронзовий призер чемпіонату Європи та світу серед юніорів 2018 року, бронзовий призер чемпіонату Європи серед чоловіків до 23 років, МСМК Адлан Батаєв, випускники ХДВУФК №1 - МСУ Бороган Денис та МСУ Керимов Каміль, які спостерігали за боротьбою своїх братів, які з цього навчального року є здобувачами освіти в нашому навчальному закладі. Присутність спортсменів такого рівня мотивувала юних вільників, вони намагалися продемонструвати неабияку вправність, спритність та волю до перемоги, тим більше що їх підбадьорювали батьки, тренери та вболівальники. Загалом у змаганнях взяли участь 105 учасників 2004-2005 року народження з м. Києва, Полтавської, Сумської, Донецької областей, міста Харкова та регіонів області: Куп’янська, Лозової, та СМТ Панютине. Учні відділення вільної боротьби Харківського державного вищого училища фізичної культури №1 традиційно брало участь у Меморіалі Р.О. Халатова. У результаті напруженої боротьби вихованці Олега Зайця, Олександра Назарова та Василя Арнаута посіли наступні призові місця:
І місце – Платон Артем (вагова категорія до 57 кг), Повторейко Олег (вагова категорія до 75 кг), Пєлін Рустам (вагова категорія до 100 кг).
ІІ місце - Тарасов Юрій (вагова категорія до 44 кг), Кіріченко Михайло (вагова категорія до 48 кг).
ІІІ місце - Бороган Віктор (вагова категорія до 35 кг). Вітаємо переможців та призерів! Подальших успіхів!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"