тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. Всеукраїнський турнір присвячений 75 річниці визволення міста від фашиських загарбників

Вільна боротьба. Всеукраїнський турнір присвячений 75 річниці визволення міста від фашиських загарбників

07-08.02.2019 року в оновленій спортивній залі ФОК « Південного гірничо- збагачувального комбінату» м. Кривий Ріг відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений 75 річниці визволення міста від фашиських загарбників.

Змагання відбулися з ініціативи виконкому Інгулецької районної у місті ради, міської федерації вільної боротьби, дитячо-юнацької спортивної школи № 2 м. Кривого Рогу за підтримки: Генерального директора «Південного комбінату», депутата Дніпропетровської обласної ради Костянтина Федіна та фінансової допомоги Федерації вільної боротьби м. Кривого Рогу, «КБ-75», ТОВ «Дизельсервіс», науково-виробничого підприємства «Адамант» та ТОВ «Гірничо-транспортна компанія».

У дев’ятнадцятому за ліком турнірі прийняли участь юні спортсмени, юнаки та дівчата 2004-2005 років народження з м. Києва, м. Харкова, м. Дніпра (три команди), м. Куп’янська, м. Рокитного, СМТ Кринички, м. Сміли, м. Нікополя та команда ДЮСШ № 2 м. Кривого Рогу. Загалом 121 спортсмен. ХДВУФК №1 було представлене вільниками, які у підсумку завоювали 2 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі.
Результати вихованців:
І місце: Тарасов Юрій (вагова категорія 44 кг), Гросу Богдан (вагова категорія до 48 кг).
ІІ місце: Кіріченко Михайло (вагова категорія до 48 кг), Сандул Олександр (вагова категорія до 68 кг).
ІІІ місце: Мусієнко Іван (вагова категорія до 44 кг), Керимов Раміл (вагова категорія до 52 кг), Платон Артем (вагова категорія до 57 кг). На закритті турніру Голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило побажав присутнім міцного здоров’я, високих спортивних результатів на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях і запросив в 2020 році прийняти участь у ХХ ювілейному турнірі. Організаційний комітет змагань підготував фіналістам змагань приємні подарунки. Переможці отримали золоту медаль, оригінальний кубок та грошову винагороду, решті призерів були вручені медалі срібного та бронзового ґатунку і також фінансові премії. Церемонію нагородження провели: Голова комітету з фізичної культури і спорту виконкому Інгулецької районної у місті ради Марина Хорькова; віце-президент Криворізької федерації з вільної боротьби Віталій Адамчук; директор Дитячо-юнацької спортивної школи № 2, Заслужений тренер України з вільної боротьби Петро Малиш; головний суддя змагань, Заслужений тренер України Олександр Лозний. Окремі фінансові призи у номінаціях «За кращу технічну підготовку» та «Волю до перемоги» для юнаків та дівчат запровадили спонсори турніру: КБ-75», ТОВ «Дизельсервіс», ТОВ «Гірничо-транспортна компанія». Приємно, що серед юнаків її отримав учень відділення вільної боротьби училища Гросу Богдан. Нагороду йому вручив представник ТОВ «Гірничо-транспортна компанія» Олег Борисенко. ХДВУФК №1 висловлює щиру подяку організаторам та спонсорам змагань. Вдячні за гостинність!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"