тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. Відкритий Всеукраїнський турнір серед чоловіків пам`яті МС СРСР Ованеса Саакяна

Вільна боротьба. Відкритий Всеукраїнський турнір серед чоловіків пам`яті МС СРСР Ованеса Саакяна
15-16 лютого 2018 року в харківському СК «Політехнік» НТУ ХПІ відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків пам`яті МС СРСР Ованеса Саакяна. У змаганнях взяли участь спортсмени з Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Херсонської, Харківської областей і м. Києва, іноземні делегації з Вірменії, Грузії та Молдови, загалом 122 учасника.
Протягом змагального дня на килимах тривали надзвичайно запеклі сутички, адже на них цього року боролося чимало відомих у світі боротьби спортсменів – призерів чемпіонатів Європи та світу у різних вікових групах, учасники Олімпійських ігор, які в рамках підготовки до відповідальних стартів 2019 року завітали до Харкова.

Тож, за таких умов, до складу медалістів було потрапити надзвичайно важко, тим не менше харків’янам це вдалося. Переможцями турніру стали два цьогорічних випускника ХДВУФК №1 Керимов Каміль та Бороган Денис. У фіналі вагової категорії до 57 кг Каміль виграв у представника Грузії Гоги Дзігуа, а Денис впевнено здолав львівського борця Гурського Михайла у вазі до 65 кг. У цій же вазі вихованець відділення вільної боротьби Духно Вадим через втішні сутички пробився до бронзового фіналу, в якому здолав молдованина Белеску Крістіана і замкнув трійку фіналістів.

Потрапив на п’єдестал пошани студент ІІ курсу училища Пандоєв Олександр, щоправда за певної міри везіння. У фінальній сутичці за трете місце вагової категорії до 70 кг суперник Олександра сумчанин Єремеєв Дмитро отримав травму і не зміг продовжити боротьбу, тож Олександр - бронзовий призер Меморіалу Саакяна.

Додамо, що Ованес Саакян – 5 разовий чемпіон України, володар кубка СРСР, був кандидатом в олімпійську збірну 1972 року в Мюнхені. Але в грудні 1971 року цей видатний спортсмен трагічно загинув в автокатастрофі. Цього року турнір пам’яті Ованеса Саакяна відбувся завдяки генеральному спонсору Армену Джафаряну, Харківській обласної громадської організації «Вірменська національна община» і її Голові Самвелу Хандамиряну, ГО «Спортивна федерація вільної боротьби» та ГО «Федерація спортивної боротьби» м. Харкова і пройшов у 48 раз.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"