тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. Підсумки турніру-меморіалу Кулика

Вільна боротьба. Підсумки турніру-меморіалу Кулика

6-8 листопада в Херсоні відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів 1997-2000 р.н та жінок, присвячений Герою Радянського Союзу Ілюші Кулику.

У традиційному турнірі-меморіалі переможці в своїх вагових категоріях, за наявності українського громадянства, отримують звання майстра спорту України. Тож між спортсменами з Київської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Одеської, Полтавської, Харківської, Львівської та Херсонської областей точилась запекла боротьба, а гідну конкуренцію їм склали учасники з Молдови, Білорусії, Азербайджану та Ізраїлю. Загалом змагання зібрали більш ніж 200 учасників.

Команда Харківського державного вищого училища фізичної культури №1 на цих статусних змаганнях була представлена учнями та студентами відділення вільної боротьби. За підсумками турніру переможцем став БОРОГАН Денис (вагова категорія до 60 кг), срібні нагороди в активі ЗАМОРСЬКОЇ Карини (вагова категорія до 58 кг) та МАЛЯВКИ Христини (вагова категорія до 63 кг), бронзова медаль на рахунку КОРОСТІЛЕНКО Руслани (вагова категорія до 53 кг).

Вітаємо переможців та їх тренерів! Бажаємо наснаги в подальших здобутках, впевненості в своїх силах! 

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"