тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. Підсумки чемпіонату Європи

08.03. - 11.03.2016 р. у м. Рига (Латвія) проходив чемпіонат Європи з вільної та жіночої боротьби. У цих змаганнях українські борці та борчині завоювали 4 срібні та 7 бронзових нагород.

Срібні нагороди вибороли Юлія ТКАЧ (63 кг), Андрій ЯЦЕНКО (57 кг), Оксана ГЕРГЕЛЬ (60 кг), Тетяна КІТ (55 кг).

Бронзові медалі здобули Ібрагім АЛДАТОВ (86 кг), Семен РАДУЛОВ (65 кг), Юлія БЛАГІНЯ (53 кг), Алла ЧЕРКАСОВА (75 кг), Ганна ВАСИЛЕНКО (58 кг), Аліна МАХІНЯ (69 кг) та Ален ЗАСЄЄВ (125 кг).

З цими показниками жіноча національна збірна посіла перше командне місце, чоловіча збірна у командному заліку третя.

Приємно, що Юлія ТКАЧ, Ібрагім АЛДАТОВ та Ален ЗАСЄЄВ представляли на континентальній першості Харківську область.

Вітаємо наставників збірних, спортсменів та всіх причетних до приголомшливого успіху на чемпіонаті Європи!