тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. Чемпіонат України серед кадетів

Вільна боротьба. Чемпіонат України серед кадетів
З 16 по 19 квітня в місті Бахмут відбувся кадетський чемпіонат України з вільної боротьби. У манежі стадіону «Металург» зібрались 289 юнаків та 111 дівчат 2002-2003 років народження – представники 22 областей країни, які змагались за титули і медалі, а також путівки на першість Європи. Чемпіонат такого рівня вже вдруге проходить в Бахмуті. Ініціаторами проведення змагань стали місцеві тренери з вільної боротьби Максим та Андрій Єфремови. Їх ідею підтримали та допомогли втілити директор Донецького училища ім. Бубки Анушкечив Ігор Казимирович, президент Донецької Федерації вільної боротьби Ігор Анатолієвич Гаманілов, почесний президент Бахмутської федерації вільної боротьби Володимир Володимирович Іванков, заслужений працівник фізичної культури Віктор Віленович Лис та начальник управління фізичної культури та спорту Володимир Петрович Мицик.

Організатори підготували для учасників заходу яскраву та насичену програму. Судді змагань відвідали м. Соледар та здійснили екскурсію на соляні шахти, які є одним з найцікавіших місць краю. Під час поїздки відвідувачам була надана унікальна можливість спуститися у справжніх шахтарських клітях на глибину 300 метрів, пройтися по дну світового океану та по лабіринтах тунелів, побачити соляні скульптури, виготовлені руками народних майстрів, дізнатися цікаву інформацію про чудодійні властивості солі, пограти у футбол на соляному полі та оздоровитися, адже екскурсія мала терапевтичний ефект, що замінює 15 інгаляційних процедур.

Особливо вразила урочиста і яскрава церемонія відкриття змагань, яка розпочалася з параду прапорів і гербів областей, що делегували своїх найкращих борців. Після виконання акапела гімну України до учасників і глядачів з вітальним словом звернулись організатори і почесні гості, які побажали спортсменам чесної боротьби та перемог. В ході урочистостей була відзначена місцева борчиня - МСМК, чемпіонка Європи серед жінок до 23 років Ірина Гусяк, якій було вручено лист-подяку від голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця, а також сертифікат на отримання одноразової грошової винагороди на 10 тисяч гривень і квіти. Посвідчення і значок «майстер спорту України» отримала призерка чемпіонату і Кубку України Катерина Піскарьова. Церемонія відкриття супроводжувалася насиченою концертною програмою вокальних і танцювальних номерів, які дивували потужними народними та чистими дитячими голосами, масштабністю, видовищністю композицій. Заслужені нагороди - сольові електролампи з зображенням борців отримали переможці творчого конкурсу на краще ім’я для талісману цих змагань Олена Уварова та Ольга Лук’янова. Сам же талісман Левко виявився вправним спортсменом, що майстерно володіє арсеналом кидкової техніки. Він почергово долав представників різновидів боротьби - вільної, греко-римської, самбо, сумо, які культивуються в Бахмуті та надихнув юних спортсменів на перемоги.

По завершенню урочистої частини на чотирьох килимах одночасно розпочались сутички офіційних змагань.

За підсумками виступу збірної команди Харківської області в її скарбничці опинилось 4 нагороди: 2 срібних та 2 бронзових. Додамо, що зі здобутих медалей 3 належать учням відділення вільної боротьби ХДВУФК №1.

 ПІДСУМКИ ЗМАГАНЬ

Результати серед кадеток:ІІ місце - Анастасія ДРЮК (ХДВУФК №1, вагова категорія до 65 кг);ІІІ місце –Альбіна РІЛЛЯ (ХДВУФК №1, вагова категорія до 52 кг).

Результати серед кадетів:ІІ місце – Володимир Кочанов (вагова категорія до 92 кг);ІІІ місце – Руслан ГРІНІК (ХДВУФК №1, вагова категорія до 51 кг).

«Проведення подібних заходів дуже важливе для популяризації нашого виду спорту. Мешканці міста мали нагоду подивитись чим ми займаємось, скільки праці ми та наші вихованці вкладають в боротьбу. Дуже приємно було бачити підтримку батьків, які вболівали за своїх дітей. Але найголовніше – це очі дітей, які горіли боротьбою, горіли прагненням перемоги. Участь в чемпіонатах кардинально змінює мотивацію для молодих спортсменів. Тепер вони будуть більш серйозно ставитись до тренувань, адже зрозуміли, що для результату потрібно багато працювати»,- підбив підсумки змагань один з організаторів Максим Єфремов. Дякуємо організаційному комітету змагань на яскраве спортивне дійство!

Вітаємо медалістів національної першості та зичимо успішного відбору та участі на європейських стартах: чемпіонаті Європи серед кадетів (17-23 червня, Італія) та європейському юнацькому олімпійському фестивалі (21-23 липня, Азербайджан) та світових килимах! 

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"