тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Список студентів

СПИСОК НАВЧАЛЬНИХ ГРУП СТУДЕНТІВ

СПИСОК НАВЧАЛЬНИХ груп СТУДЕНТІВ І курсу на 2016 – 2017 н.р.

Група 1.1

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Відділення

1

Буклей Антон Олександрович

Велоспорт

2

Вдовиченко Дар’я Олександрівна

Легка атлетика

3

Заморська Карина Володимирівна

Вільна боротьба

4

Дербін Микола Олександрович

Велоспорт

5

Козина Богдан Сергійович

Легка атлетика

6

Кононенко Віктор Миколайович

Легка атлетика

7

Лукашова Ангеліна Миколаївна

Велоспорт

8

Лучин Максим Евгенійович

Велоспорт

9

Мельник-Семенюк Захар Назарович

Велоспорт

10

Поливаний Ігор Валерійович

Легка атлетика

11

Рєзанов Сергій Валерійович

Легка атлетика

12

Семененко Андрій Тарасович

Велоспорт

13

Шевцов Тарас Вікторович

Легка атлетика

14

Шерстюк Мар’я Геннадіївна

Велоспорт

Група 1.2

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Відділення

1

Бороган Денис Вікторович

Вільна боротьба

2

Вшестенко Григорій Дмитрович

Дзюдо

3

Гамідов Ельвін Джамідович

Тхеквондо

4

Голик Руслана Сергіївна

Академічне веслування

5

Керимов Каміль Елман-огла

Тхеквондо

6

Коваль Іван Ігорович

Водне поло

7

Коцур Ігор Андрійович

Вільна боротьба

8

Макушенко Іван Васильович

Тхеквондо

9

Марченко Владислав Олександрович

Вільна боротьба

10

Нарєжна Яна Віталіївна

Синхронне / плавання

11

Ткачова Катерина Юріївна

Синхронне / плавання

12

Утробін Віталій Володимирович

Волейбол

13

Фельк Роман Вікторович

Вільна боротьба

14

Фельк Руслан Вікторович

Вільна боротьба

15

Шевченко Олексій Юрійович

Водне поло

16

Шмаровоз Олександра Олександрівна

Синхронне / плавання

Група 1.3

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Відділення

1

Гацько Денис Віталійович

Футбол

2

Зайцев Леонід Олександрович

Футбол

3

Кондратюк Руслан Сергійович

Футбол

4

Кравченко Олексій Олександрович

Футбол

5

Павлюк Данило Васильович

Футбол

6

Петров Денис Євгенович

Футбол

7

Погребняк Віктор Іванович

Футбол

8

Сабадаш Євген Миколайович

Футбол

9

Серветник Микола Миколайович

Футбол

10

Сонін Нікіта Євгенович

Футбол

11

Шкляр Ярослав Олександрович

Футбол

СПИСОК НАВЧАЛЬНИХ груп

СТУДЕНТІВ ІІ курсу на 2016 – 2017 н.р.

 

Група 2.1

№ з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Відділення

1

Абраамян Геворг Манвелович

вільна боротьба

2

Визір Павло Валерійович

вільна боротьба

3

Гарник Дмитро Петрович

легка атлетика

4

Двірник Ігор Ігорович

вільна боротьба

5

Михнюк Дмитро Анатолійович

вільна боротьба

6

Мощонський Олександр Володимирович

велоспорт

7

Одінцова Валерія Юріївна

вільна боротьба

8

Савенко Дмитро Ігорович

велоспорт

9

Фомбея-Санчес Енріке Рамілович

вільна боротьба

10

Шакалова Катерина Вікторівна

вільна боротьба

11

Шустова Анастасія Вячеславівна

вільна боротьба

Група 2.2

№ з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Відділення

1

Безуглий Олександр Володимирович

тхеквондо

2

Грдзелішвілі Валерія Давидівна

тхеквондо

3

Довгий Ілля Ігорович

волейбол

4

Духневич Олександр Валерійович

дзюдо

5

Кармаза Денис Євгенович

дзюдо

6

Коваль Іван Васильович

волейбол

7

Кучер Віталій Олегович

волейбол

8

Лахман Юлія Миколаївна

академічне веслування

9

Ляшенко Гліб Андрійович

водне поло

10

Пантюшин Олексій Олегович

водне поло

11

Рябінін Дмитро Васильович

тхеквондо

12

Саліхов Артем Юрійович

водне поло

13

Ткач Артем Олександрович

стрільба за лука

14

Шинкаренко Аліна Віталіївна

синхронне плавання

15

Ятімова Мавлуда Собірджонівна

дзюдо

16

Яхно Єлизавета Сергіївна

синхронне плавання

Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 343-11-32
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"