тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Засідання колегії Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації

Засідання колегії Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації
8 червня на базі ХДВУФК №1 відбулося розширене засідання колегії Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації на тему «Стан та перспективи розвитку фізичної культури та спорту в Харківській області» за участю голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Учасниками засідання стали спортсмени, тренери, представники спортивних федерацій та керівники спортивних шкіл з усіх районів та міст області.

Під час колегії обговорили питання розвитку фізкультури та спорту в області, зміцнення матеріально-технічної бази закладів сфери та підтримку масового спорту та спорту високих досягнень. Директор Юрій Назаренко щиро подякував Юлії Олександрівні за увагу до ХДВУФК №1, розбудову спортивної інфраструктури області, за підтримку провідних спортсменів Харківщини. У свою чергу губернатор пообіцяла своє сприяння у вирішенні гострих питань училища, а саме: введення в експлуатацію гуртожитку в 2018 році та завершення реконструкції футбольного стадіону «Олімпік» по вулиці Курчатова, 1 в 2019 році.

Під час засідання колегії директор училища отримав Почесну грамоту ХОДА, вчитель відділення дзюдо Геннадій Маханьков був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня за підготовку триразового бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо Владислава Мозирева.

Колектив ХДВУФК №1 відчуває позитивні зміни в розвитку масового та олімпійського спорту в регіоні та бажає голові ХОДА Юлії Світличній та голові Управління у справах молоді та спорту Віталію Кириленку подальших успіхів!

Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"