тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Загальні збори трудового колективу

Загальні збори трудового колективу
27 грудня 2017 року відбулися загальні збори трудового колективу Харківського державного вищого училища фізичної культури №1.

Були присутні 201 особа, з них 128 осіб – педагогічні працівники.

На зборах заслухали звіт директора ХДВУФК №1 Назаренка Юрія Вікторовича про результати діяльності на посаді за 2017 рік.

Також виступили:
- заступник директора з навчальної роботи Сухарев С.П., який зазначив, що тільки злагоджена робота колективу, створення необхідних умов для навчання та всебічного розвитку учнів та студентів  надає можливості для досягнення гідних спортивних результатів. Робота кожного викладача, вчителя та вихователя не залишилася без уваги керівника;

- вихователь Кроха Р.М., звернула увагу на те, що між директором та трудовим колективом склалися конструктивні, ділові відносини, які добре впливають на психологічний клімат у колективі, сприяють творчому натхненню працівників училища у виконанні основних завдань закладу. Значна увага приділяється патріотичному вихованню та створенню належних умов для  розвитку креативної, спортивної молоді та всебічно розвинутої особистості

- заступник директора з адміністративно – господарчої роботи Мирошніков О.І. підвів підсумок роботі Назаренка Ю.В. у 2017 році на посаді директора, зазначивши позитивні зрушення не тільки в навчально-виховному, але й у господарчому напрямку роботи училища.

За підсумками зборів трудового колективу  робота Назаренка Ю.В. на посаді директора ХДВУФК №1 у  2017 році була визнана задовільною.


Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"