тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Водне поло. Фінал чемпіонату України серед юніорів 1997 р.н. і молодше

Водне поло. Фінал чемпіонату України серед юніорів 1997 р.н. і молодше

27 листопада 2015 року своїх володарів знайшли медалі чемпіонату України серед ватерполістів, не старших 18-ти років. Фінальний тур цих змагань відбувся у басейні харківського НТУ-ХПІ.

У запеклій боротьбі збірна Харківської області-1 поступилась головним конкурентам зі збірної Одеси (5:6) та львівського УФК (5:7) і завоювала бронзові нагороди чемпіонату. Переможцями за додатковими показниками стали львів’яни, а «срібло» дісталось одеським спортсменам.

Серед бронзових медалістів троє вихованців відділення водного поло ХДВУФК №1. Це майстер спорту, студент другого курсу Олексій Келеберда, першокурсник Артем Саліхов та випускник нинішнього року Владислав Мужичук. Усі вони є вихованцями Олександра Надєждіна і мають досвід виступів у команді майстрів «Слобожанець».

Саме Владислав Мужичук став найкращим бомбардиром за підсумками чемпіонату України серед юніорів 1997 р.н. і молодше.

В змаганнях, що завершились, також брали участь збірна Харківської області-2 та збірна Харківської області-3. Вони посіли відповідно четверте та п’яте місця за підсумками 2015 року. Втім, обов’язково потрібно наголосити, що у цих командах набували досвіду в іграх з більш старшими суперниками значно молодші вихованці відділення водного поло ХДВУФК №1, головна мета яких підготуватись до наступних змагань зі своїми однолітками.

Серед тих, хто найкраще себе проявив у складі другої збірної області, варто відзначити Олександра Бакшенєва (2001 р.н.), Антона Дмитренка (2001 р.н.), Іллю Гончарова та Вадима Дубініна (1999 р.н.). Цих та інших учасників збірних, делегованих відділенням водного поло ХДВУФК №1, готували старший тренер відділення Надеждін Олександр і тренери відділення Владислав Погребняк, Світлана Вишневська та В’ячеслав Бєлєвцов.

Головним суддею фінального туру даних змагань був арбітр міжнародної категорії В’ячеслав Бєлєвцов, голова колегії суддів Федерації водного поло України. У суддівській бригаді також плідно працювала Світлана Вишневська, арбітр міжнародної категорії.

Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"