тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. XX Ювілейний турнір присвячений видатним українським борцям і тренерам

13 - 14 лютого в київському Палаці спорту, після двохрічної перерви, відбувся традиційний, XX Ювілейний турнір присвячений видатним українським борцям і тренерам.

Змагання вперше пройшли з вільної, греко-римської та жіночої боротьби. В змаганнях крім України, взяли участь спортсмени з 22 країн світу: Австрії, Азербайджану, Алжиру, Білорусії, Бразилії, Вірменії, Великобританії, Гватемали, Греції, Грузії, Естонії, Ізраїлю, Ірану, Канади, Куби, Литви, Молдови, Росії, Словаччини, США, Угорщини та Фінляндії.?

У складі української команди брали участь учениці відділення вільної боротьби училища. За підсумком змагань Анастасія Шустова програла у сутичці за трете місце, Шакалова Катерина припинила боротьбу на початковій стадії турніру. Валерія ОДІНЦОВА у ваговій категорії 55 кг стала бронзовою призеркою.

Серед інших здобутків харків’ян І місце Юлії ТКАЧ (63 кг), Ібрагіма АЛДАТОВА (86 кг), Алена ЗАСЄЄВА (125 кг) та ІІІ місце Гії ЧІХЛАДЗЕ (74).