тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. Проміжні підсумки змагань чемпіонату України серед чоловіків та жінок до 23 років

В перший день змагань на килимах тривали сутички жінок.

У ході змагань у ваговій категорії до 63 кг бронзовою призеркою стала учениця 11-Г класу Шакалова Катерина.

У ваговій категорії до 60 кг однокласниця Катерини Ковалєску Валентина у драматичній сутичці з рахунком 9:8 програла випускниці нашого відділення Андрієнко Ніні і посіла п’яту сходинку підсумкового протоколу.

В другий день змагань всі наші учні, учасники змагань, припинили боротьбу у відбірковій стадії.

Випускник училища Духно Вадим у ваговій категорії до 61 кг став бронзовим призером чемпіонату України.

Вітаємо спортсменів з бронзовими нагородами та чекаємо на медалі більшого ґатунку.