тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. Підсумок Кубку Європейських Націй

18 листопада, у Бухаресті проходив Кубок Європейських Націй з вільної боротьби.

Участь у чоловічих змаганнях взяли найсильніші європейські команди з Грузії, України, Румунії (група А) та Білорусі, Росії, Польщі (група В).

У змаганнях жіночих команд були представниці з України, Росії, Угорщини (група А) та Білорусі, Болгарії, Румунії (група В).

За підсумками змагань українці здобули дві "бронзи" в чоловічій і жіночій першості.

Чоловіча команда потрапила у підгрупу А, де їх суперниками були команди Грузії ("золото") і Румунії ("срібло"). У боротьбі за "бронзу" з рахунком 5:3 українці здолали спортсменів Білорусі.

Жіноча змагалася з командами Росії та Угорщини, у фінальній частині змагань перемогла борчинь з Румунії і також стала третьою в підсумковому заліку.

Зазначимо, що на турнірі Україну представляла студентка ІІ курсу Шустова Анастасія та вихованець відділення вільної боротьби училища Картавий Данило. Додамо, що саме переможна сутичка Анастасії вирішила долю бронзової нагороди в жіночій боротьбі.

Вітаємо наших учнів та їх тренерів, спортсменів та тренерський штаб збірної України! Подальших успіхів!