тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. Підсумки юніорського чемпіонату України

З 19 по 22 квітня в спортивному залі ДЮСШ «Богатир» м. Бiла Церква (Київська область) відбувся чемпіонат України с вільної боротьби серед юніорів та юніорок. Участь в чемпіонаті прийняли спортсмени 1996-1998 років народження з 21 області України та міста Києва.

В чоловічих баталіях учнями відділення вільної боротьби училища здобуто 1 золота, 2 срібні, 4 бронзові медалі.

Чемпіоном країни у ваговій категорії до 50 кг став Керимов Каміль.

Срібні медалі чемпіонату вибороли Алієв Мухаммед (вагова категорія 50 кг) та Фомбея-Санчес Енріке (вагова категорія 60 кг).

Бронзові нагороди здобули Марченко Віталій (вагова категорія 50 кг), Визір Павло (вагова категорія 55 кг), Бороган Денис (вагова категорія 50 кг), Рибалко Олександр (вагова категорія 66 кг).

В свою чергу, в жіночій боротьбі вихованки відділення, учениці вчителів зі спорту Прилуцького І.В. та Осьмакова Р.С. завоювали дві медалі. Срібло здобула Шакалова Катерина (вагова категорія до 67 кг). Бронзову нагороду виборола Шустова Анастасія (вагова категорія до 72 кг).

В активі харків'ян ще срібні медалі випускників училища Зінченка Романа (вагова категорія 74 кг) та Дем'янової Лоліти (вагова категорія до 55 кг), бронза на рахунку Арнаута Василя (вагова категорія до 96 кг).

З такими показниками в загальнокомандному заліку юніори Харківської області посіли перше а, юніорки п’яте загальнокомандне місце.

За підсумками чемпіонату буде сформовано збірну України, яка з 19 по 27 червня в Румунії боротиметься за медалі юніорського чемпіонату Європи.

Вітаємо наших борців, борчинь та тренерський склад відділення!

Дякуємо адміністрації училища та ГО «Федерація спортивної боротьби» за створені умови, матеріальну та фінансову підтримку, що стало запорукою успішного виступу наших учнів!