тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Новини

Вільна боротьба. Підсумки турніру «Кубок села Гайдар»

З 25.06. по 01.07.2015 року в місті Комрат (Гагаузія, Молдова) проходив щорічний міжнародний навчально-тренувальний збір організований спортивною християнською організацією «Атлети в дії».

У цьому спортивному заході взяли участь спортсмени США, Туреччини, Болгарії, Білорусії, Молдови, України, в тому числі і представники відділення вільної боротьби училища.

В рамках спортивної підготовки 02 липня в культурному центрі «MAJESTIC» с. Гайдар (Гагаузія, Молдова) біля 200 спортсменів стали учасниками ІІІ міжнародного турніру з вільної боротьби «Кубок села Гайдар».

За підсумками змагань вихованцями училища здобуто 2 срібних та 3 бронзових медалі.

Результати учнів:

ІІ місце - Могильченко Євген (55 кг)

- Гулієв Рустам (59 кг)

ІІІ місце - Марченко Сергій (46 кг)

- Марченко Віталій (50 кг)

- Фельк Роман (69 кг)

У загальнокомандному заліку українська команда зайняла друге почесне місце, господарі змагань – перші, трете місце розділили між собою представники Туреччини та Болгарії.

Крім медалей та кубків кожна країна отримала від організаторів змагань сувенір на пам'ять про відвідинах цього села, а учасники змагань скуштували традиційні молдавські страви під час обіду.

Вітаємо наших призерів! Сподіваємось, що участь у міжнародному НТЗ та змаганнях вдало вплине на подальші спортивні успіхи!