тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. Підсумки турніру «Дружба»

28-30 вересня 2018 року  в спорткомплексі Броварського вищого училища фізичної культури, що на Київщині пройшов  відкритий всеукраїнський турнір “Дружба” з боротьби вільної серед юнаків та дівчат.

У змаганнях брали участь спортсмени з країн світу — Польщі, Румунії, Молдови, Італії, Німеччини, Білорусії, Угорщини, Азербайджану та України.  Загалом 360 учасників.

Харківську область представляли команди з ДЮСШ №2, ДЮСШ №4,  ДЮСШ №7 та ХДВУФК №1.

Три нагороди у своїх вагових категоріях здобули спортсменки, які займаються у тренерів Ігоря Прилуцького та Романа Осьмакова. У категорії до 73 кг перемогла Фоміцька Анна, у фінальній сутичці вона здолала подругу по команді Малай Єлизавету. У категорії до 53 кг  срібною призеркою стала Медвецька Дар’я.

У хлопців вихованці  Олега Зайця вибороли срібну та  бронзову нагороди. Луценко Станіслав став другим у ваговій категорії  до 42 кг. Грінік Руслан посів трете місце у вазі до 51 кг.

Харківське державне вище училище фізичної культири №1 вітає переможців та призерів змагань.