тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. Підсумки турніру «Богатир»

Вільна боротьба. Підсумки турніру «Богатир»

2-3 червня в харківському спортивному комплексі НТУ «ХПІ» відбувся ХІІІ відкритий Всеукраїнський турнір "Богатир" серед юнаків 2002-2003 р.н. з вільної боротьби, присвячений Дню захисту дітей.

У змаганнях взяли участь близька 100 учасників з Республіки Дагестан, Бердянська, Запоріжжя, Кривого Рогу, Полтави, Слов’янська, Сум, Торецька, Нововолинська, Куп’янська, Краснопавлівки, Панютиного та Харкова.

За підсумками турніру представники відділення вільної боротьби училища розподілили між собою п’єдестал пошани у ваговій категорії до 47 кг. Віталій Коршак здолав у «дербі» Єгора Удовиченка, Денис Семерунь став бронзовим призером.

Додамо, що ці змагання розглядаються як відбіркові для навчання в ХДВУФК №1. Сподіваємось, що тренерський колектив училища відібрав перспективних юнаків, бажаючих удосконалювати свою спортивну майстерність на відділенні вільної боротьби.

Вітаємо переможця та призерів змагань! Щиро дякуємо Харківській обласній громадській організації «Спортивна федерація вільної боротьби» за високий організаційний рівень проведення змагань та сприяння розвитку вільної боротьби в нашому навчальному закладі.

Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"