тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. Підсумки чемпіонату Європи серед юніорів

З 20 по 26 червня 2016 р. у м. Бухарест (Румунія) в багатопрофільному спортивному комплексі «Бухарест» проходив чемпіонат Європи з греко-римської, жіночої та вільної боротьби серед юніорів.

Українські спортсмени на цих змаганнях здобули 1 золоту, 3 срібні та 3 бронзові медалі.

Золото в жіночій боротьбі здобула Оксана Лівач (вагова категорія 44 кг).

Срібло завоювали: греко-римська боротьба - Жора Абовян (вагова категорія 55 кг), Парвіз Насібов (вагова категорія 66 кг) та Артем Матяш (вагова категорія 74 кг).

Бронзовими призерами стали: греко-римська боротьба - Владлен Козлюк (вагова категорія 96 кг), жіноча боротьба - Юлія Лисовська (вагова категорія 67 кг), вільна боротьба - КАМІЛЬ КЕРИМОВ (вагова категорія 50 кг).

Приємно, що єдина нагорода на рахунку чоловічої команди з вільної боротьби належить саме учню нашого училища. Каміль в кваліфікаційному раунді змагань здолав поляка Роберта Добродзієва (11:0), в 1/4 фіналу вірмена Айка Бадаляна (8:4), але в 1/2 фіналу поступився господарю змагань румуну Развану Маріану Коваксу (10:4). В сутичці за бронзу Каміль впевнено здолав болгарина Геннадія Маринова (10:0).

Вітаємо спортсменів та тренерський штаб!!!

Додамо, що Каміль змагався в старшій віковій групі і продемонстрував чудовий рівень боротьби та характер. Менше ніж за місяць (17-23 липня) він буде приймати участь у чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат у Швеції. Разом з Камілем Україну представлятимуть і інші учні відділення вільної боротьби училища, а саме: ГАЙДАР Олег (42 кг), МАРЧЕНКО Владислав (46 кг), БОРОГАН Денис (58 кг) та ЗАМОРСЬКА Карина (52 кг).