тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. Підсумки чемпіонату України серед юнаків та дівчат

Вільна боротьба. Підсумки чемпіонату України серед юнаків та дівчат

З 25 по 27 травня в харківському Палаці спорту «Локомотив» проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, який є відбірковим на головні міжнародні старти цього року.

Участь в чемпіонаті приймало близько 450 спортсменів 1999-2000 років народження з 22 областей України та м. Київ.

На відкритті чемпіонату були присутні почесні гості:

Михайло Євгенович Черняк - заступник голови Харківської обласної державної адміністрації;

Новіков Володимир Володимирович - заступник генерального директора «Фармацевтична компанія «Здоров’я»;

Носадчий Едуард Вікторович - державний тренер з вільної боротьби;

Назаренко Юрій Вікторович - член президії Федерації спортивної боротьби м. Харкова, Заслужений працівник фізичної культури, Заслужений тренер України з вільної боротьби, директор ХДВУФК №1.

З привітальним словом до учасників змагань від імені голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна звернувся його заступник Михайло Черняк.

Всіх учасників змагань також привітав заступник генерального директора «Фармацевтична компанія «Здоров’я» Новіков Володимир Володимирович.

Під час урочистої церемонії відкриття державний тренер Носадчий Едуард Вікторович вручив посвідчення «Майстер спорту України» з вільної боротьби студенту І курсу училища Фомбея - Санчесу Енріке та Арнауту Василю.

Назаренко Юрій Вікторович вручив старшому тренеру юнацької збірної команди України, старшому учителю відділення вільної боротьби училища Заяц Олегу Олексійовичу Подяку від Федерації спортивної боротьби м. Харкова та подарував сертифікат на придбання екіпірувальної форми для участі в чемпіонатах Європи та світу від генерального спонсора змагань Фармацевтичної компанії «Здоров’я».

Від лиця міської Федерації Юрій Вікторович вручив майстру спорту України, члену збірної команди України, вихованцю ХДВУФК №1 Джафаряну Тіталу Подяку за досягнення високих спортивних результатів та гідне представлення харківської боротьби на українському та міжнародному рівні. До відзнаки Федерації Тітал отримав цінний подарунок від спонсора змагань – компанії «Баварія моторс», офіційного дилера ВМW в м. Харкові та області.

Відкриття змагань прикрасив спів Заслуженої артистки України Євгенії Костенко та виступ зразкового ансамблю танцю «Джерельце» під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Ірини Кощавець.

За підсумками змагань учні відділення вільної боротьби училища завоювали 3 золоті, 1 срібну та 6 бронзових медалей.

Чемпіонами України стали ГАЙДАР Олег (42 кг), МАРЧЕНКО Владислав (46 кг) та БОРОГАН Денис (58 кг).

Срібну медаль виборов КЕРИМОВ Каміль (50 кг).

Бронзові медалі здобули АЛІЄВ Мухаммед (50 кг), ЄВСЄЄНКО Олександр (54 кг), ФЕЛЬК Руслан (63 кг), ЛОГВИНЕНКО Анастасiя (43 кг), ЗАМОРСЬКА Карина (52 кг), МАЛЯВКА Христина (65 кг).

Змагання в кожній ваговій категорії закiнчились стиковими зустрiчами, в яких з'ясовувався остаточний склад збiрної команди України, що буде представляти країну в липні цього року в Швеції на юнацькому чемпіонаті Європи, а також на чемпіонаті світу серед юнаків та дівчат, який у вересні відбудеться в Грузії. Через стикові сутички до складу збірної потрапили Керимов Каміль, Заморська Карина та Малявка Христина.

Вітаємо вихованців та тренерський склад з медалями чемпіонату!

Дякуємо адміністрації училища та президенту ГО «Федерація спортивної боротьби» Ручкі Євгену Володимировичу за створені умови, матеріальну та фінансову підтримку, що стало запорукою успішного виступу наших учнів!

Організаторам чемпіонату дякуємо за високий рівень підготовки та проведення змагань!

Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 343-11-32
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"