тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. Кубок України

З 1 по 4 грудня 2015 року в Броварах (Київська область) проходив Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок.

У змаганнях приймала участь збірна команда Харківської області. За підсумками змагань харківські спортсмени здобули золоту та дві бронзові нагороди.

У ваговій категорії 125 кг перемогу здобув випускник 2015 року відділення вільної боротьби училища Данил Картавий. Бронзовим призером Кубка в ваговій категорії до 65 кг став наш випускник минулих років Тітал Джафарян. В змаганнях жінок у ваговій категорії до 69 кг бронзову нагороду виборола учениця відділення Катерина Шакалова.

Кубок України є одним з етапів підготовки та формування збірної України, до участі в ліцензійних олімпійських турнірах, які відбудуться в наступному році.

Вітаємо спортсменів з вдалим закінченням спортивного сезону 2015 року!