тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба. Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат

З 19 по 22 липня 2016 року в м. Стокгольм ( Швеція) відбувся чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, у якому в складі збірної команди України приймали участь п’ятеро вихованців відділення вільної боротьби училища.

На жаль, але за підсумками чемпіонату увійти до числа призерів харківським борцям не вдалося. Близьким до медалі був Каміль Керимов. У втішній зустрічі в ваговій категорії до 50 кг Каміль програв вірменину Арутюну Манукяну лише по зауваженню.

В свою чергу Олег Гайдар (вагова категорія 42 кг) та Бороган Денис (вагова категорія 58 кг) припинили боротьбу в чвертьфiналi змагань.

Марченко Владислав (вагова категорія 46 кг) програв сутичку в 1/8 фіналу а Заморська Карина (вагова категорія 52 кг) не змогла пройти кваліфікацію.

Загалом на даному чемпіонаті українці вибороли медалі лише в жіночій боротьбі. Аліна Акобія (56 кг) стала чемпіонкою а Анастасія Падошик (38 кг) бронзовим призером чемпіонату Європи серед кадетів.