тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба.Чемпіонат Європи серед кадетів

З 4 по 7 серпня у м. Суботиця (Сербія) проходив чемпіонат Європи з вільної боротьби серед кадетів. У складі збірної команди України було два представники нашого училища - Мухаммед Алієв та Логвиненко Анастасія.

Вихованець ЗТУ Ченцова М.Ф. у ваговій категорії до 42 кг розпочав боротьбу у перший змагальний день і відкрив рахунок медалей української команди. Мухаммед дійшов до півфіналу, перемігши суперників зі Словаччини та Франції, але за вихід у фінал програв майбутньому переможцю - Торніке Катамадзе з Грузії. У боротьбі за третє місце він здолав суперника з Болгарії Панайоту Димитрова.

У змаганнях з жіночої боротьби вихованка Осьмакова Р.С. та Прилуцького І.В. Логвиненко Анастасія у підсумковому протоколі вагової категорії 38 кг посіла п'яту сходинку.

Загалом наша команда завоювала вісім медалей. До бронзової медалі Мухаммеда Алієва (42 кг) додались нагороди аналогічного гатунку Степана Лилика (69 кг) та Юрія Ідзинського (100 кг). У змаганнях дівчат в активі українок золота нагорода Анжеліки Лисак (60 кг), срібло Вероніки Рябоволової (43 кг) та бронзові нагороди Єлизавети Лєгуши (56 кг), Ольги Загайської (46 кг) та Аліни Акобія (52 кг).

ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ ТА ЇХ ТРЕНЕРІВ І БАЖАЄМО ВПЕВНЕНО ЙТИ ДО НОВИХ ПЕРЕМОГ!