тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба.Чемпіонат світу серед юніорів (підсумки)

11 - 16 серпня в м Сальвадор де Байя (Бразилія) проходив Чемпіонат світу з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед юніорів.
Одну срібну і три бронзові нагороди завоювали представники української збірної команди з вільної боротьби на цьому мундіалі. Володаркою срібної нагороди стала титулована Олена Кремзер (51 кг), бронзові нагороди здобули Ала Белінська (67 кг), Оксана Лівач (48 кг) та Роман Гуцуляк (50 кг).
Вітаємо спортсменів та їх тренерів!
Вихованка відділення вільної боротьби нашого училища Анастасія Шустова представляла українську команду у ваговій категорії до 72кг. На старті турніру Настя поступилася азербайджанці Сабіре Алієвій. У втішній зустрічі впевнено здолавши російську борчиню Дарину Шестерову, Анастасія вийшла в малий фінал ЧС-2015. Проте в матчі за бронзу українка поступилася казахській спортсменці Гульмарал Еркебаєвій і залишилася на п'ятому місці юніорського ЧС з вільної боротьби.
Настя, віримо у твої перемоги в майбутньому!