тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Вільна боротьба.Чемпіонат світу серед кадетiв (підсумки)

25 - 30 серпня в м. Сараєво (Боснія і Герцеговина) проходив чемпіонат світу з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед кадетів.

Одну золоту і дві бронзові нагороди завоювали представники української збірної команди з вільної боротьби на цьому мундіалі. Володаркою золотої нагороди стала Ангеліна Лисак (до 40 кг), бронзові нагороди здобули Тетяна Рижко (56 кг) та вихованець відділення вільної боротьби училища Геворг Абраамян (54 кг).

Вихованець Заслуженого працівника фізичної культури, Заслуженого тренера України з вільної боротьби, директора ХДВУФК №1 Назаренка Ю.В. дійшов до півфіналу, перемігши в 1/8 фіналу представника Білорусі Микиту Чуваса, але за вихід у фінал програв майбутньому переможцю – Такуто Отогуро з Японії. У втішному фіналі Геворг здолав суперника з Єстонії Кевіна Єрвальда, а в боротьбі за третє місце перемогою на туше виграв у суперника з Ірану Хамеда Сійдолана.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів!

Інший представник училища Михнюк Дмитро у ваговій категорії до 58 кг посів восьму сходинку фінального протоколу.