тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Військово-спортивне багатоборство. Підсумки чемпіонату України

З 13 травня по 15 травня 2016 р. на базі харківського спортивного комплексу КЗКДЮСШ «ХТЗ» відбувся чемпіонат України з військово-спортивного багатоборства в розділі бойове двоборство.

У змаганнях національного рівня брали участь понад 17 областей, показати свою майстерність виявили бажання більш ніж 900 учасників.

Чемпіонат проводився серед дітей і дорослих. Наймолодшому харківському призеру змагань В. Науменко 7 років, самому віковому О. Соломянову 53 роки (брав участь в показових виступах серед ветеранів і став чемпіоном країни).

У напруженій боротьбі за підсумками двох розділів змагань (стрільба і всестильовий бій) спортсмени Харківської області завоювали призові місця і принесли в скарбничку 28 медалей.

У змаганнях брав участь студент І курсу училища КАРМАЗА Денис. За підсумками змагань він став переможцем у вазі до 60 кг.

Зауважимо, що цей складний прикладний вид спорту, в якому потрібно вміти влучно стріляти і мати хорошу фізичну підготовку, дозволяє сформувати психологічну і фізичну готовність молоді до виконання громадянського і конституційного обов'язку, щодо відстоювання національних інтересів і незалежності держави.

Пишаємося досягненням вихованця училища!