тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Велоспорт. Junior Sports Awards - церемонія нагородження кращих юних спортсменів України віком до 18 років.

Велоспорт. Junior Sports Awards -  церемонія нагородження кращих юних спортсменів України віком до 18 років.
В категорії «Краща команда» перемогу вибороли спортсмени збірної команди України з велоспорту, до складу якої входять випускники Харківського державного вищого училища фізичної культури №1 Дар’я Ткачова та Владислав Нізіцький.

26 січня 2015 року в Національному спортивному комплексі «Олімпійський» була проведена Junior Sports Awards - перша всеукраїнська церемонія нагородження кращих юних спортсменів України віком до 18 років. Участь у святі взяли 27 юних спортсменів з усіх видів спорту. У цьому році церемонію було проведено вперше.

В категорії «Краща команда» перемогу вибороли спортсмени збірної команди України з велоспорту, до складу якої входять випускники Харківського державного вищого училища фізичної культури №1 Дар’я Ткачова та Владислав Нізіцький, які стали бронзовими призерами ІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор у Нанкіні в командній естафеті з МТБ.

Під час навчання в училищі зі спортсменами працювали вчителі зі спорту відділення велоспорту училища: Заслужений тренер України Жулавський С.Г. і Трофімов С.І..

Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"