тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Велоспорт. Чемпіонат України, етапи чемпіонату України та Кубку України з маунтенбайку (Харків)

26 - 28 квітня у м. Харків відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту маунтенбайк в естафетній гонці на дистанції 15,2 км., ІІ етап чемпіонату України у гонці крос-кантрі (елімінатор) на дистанції 900 м., та ІІ етап Кубка України у гонці крос-кантрі серед всіх вікових категорій у якому приймали участь учні відділення велоспорту ХДВУФК № 1.

В змаганнях приймали участь 20 сильніших команд України - понад 110 спортсменів усіх вікових груп.

У перший день змагань відбулась гонка крос-кантрі елімінатор ІІ тур на дистанції 900 м:

• Сусліна Аліна, студентка ІІ курсу, серед жінок здобула 3 місце;
  • Ласкін Євген, студент ІІ курсу, серед чоловіків зайняв 4 місце.

У другий день змагань відбулась естафетна командна гонка:

Серед юнаків та дівчат участь приймали 12 команд.

Команда Харківської області - 2 у складі: Мельник – Семенюк Захар, Лукашова Ангеліна, Лавренко Олексій здобули 3 місце.

Команда Харків – 1 у складі: Буклей Антон, Овчинніков Іван, Шерстюк Марья, Семененко Андрій здобула – 4 місце.

Команда ХДВУФК № 1 у складі: Московченко Роман, Куткова Ганна, Сухопалов Микола зайняли 6 місце.

Серед чоловіків, юніорів, жінок приймали участь 13 команд.

Команда Харків – 1 у складі: Савенко Дмитро, Коняєв Олександр, Скобєєв Ігор здобули 2 місце.