тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Тхеквондо ВТФ. Підсумки Всеукраїнського турніру «Olympic Star 2016»

9 - 10 квітня в Полтаві відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ «Olympic Star 2016».

Боротьба за медалі тривала в п'яти вікових категоріях між представниками 41 команди з 25 міст України. Загалом у змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ:

Загальнокомандний залік

1 місце - Харківське обласне відділення тхеквондо ВТФ (22 золоті, 18 срібних і 38 бронзових медалей);

2 місце - Полтавська федерація тхеквондо ВТФ (7 золотих, 11 срібних і 29 бронзових медалей);

3 місце - КДЮСШ №1 міста Дніпродзержинськ (6 золотих, 2 срібні та 8 бронзових медалей).

В особистій першості учнями відділення тхеквондо ВТФ здобуто золота та бронзова нагороди. ЛЮЧКОВА Єлизавета (+68 кг) стала переможницею турніру, БОНДАРЕНКО Юрій (+78 кг) виборов медаль бронзового ґатунку.

Вітаємо наших тхеквондистів, успіхів у чемпіонаті України на домашньому доянгу цього тижня!