тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Тхеквондо ВТФ. Підсумки міжнародного турніру WTE European Open Multi Games

З 3 по 10 червня 2018 року в болгарському місті Пловдів відбувся міжнародний турнір з олімпійського тхеквондо 1st WTE European Open Multi Games.

Участь в змаганнях приймали понад 1000 спортсменів з 39 країн світу, які розіграли медалі серед кадетів, юніорів, молоді, дорослих спортсменів, а також в змаганнях з паратхеквондо.

В змаганнях серед жінок третє місце у ваговій категорії до 49кг посіла студентка відділення тхеквондо ВТФ САБІНА МУСЛЮМОВА. Вона стартувала з перемоги 16:13 над суперницею з Греції, після чого з рахунком 10:8 здолала росіянку, але у півфіналі програла 26:7 Сухеде Нур Гулер з Туреччини, яка в підсумку стала срібним призером турніру.

Загалом українці завоювали 8 золотих, 7 срібних та 11 бронзових нагород. На рахунку харківських тхеквондистів п’ять бронзових медалей.