тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Тхеквондо ВТФ. Підсумки Кубку України та Командного чемпіонату України

17 та 18 вересня 2016 року в Харкові у Палаці спорту «Локомотив» відбулися Кубок та командний чемпіонат України з тхеквондо ВТФ.

Участь в змаганнях приймали спортсмени 1999 року народження та доросліше з 12 областей України та міста Київ.

За підсумками Кубку України харківські тхеквондисти здобули 19 медалей: 6 золотих, 5 срібних та 8 бронзових нагород, та посіли перше місце в загальнокомандному заліку, друге було за командою «Харківської області-2», а третє завоювали гості з Одеської області.

Гідно виступили вихованці нашого училища, які здобули 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову нагороди:

1 місце:

Сабіна Муслюмова (вагова категорія до 49кг);

Кароліна Купріянова (вагова категорія до 57кг)

2 місце:

Валерія Грдзелішвілі (вагова категорія до 49кг);

Ельвін Гамідов (вагова категорія до 54кг)

3 місце:

Дмитро Рябінін (вагова категорія до 74кг)

За результатами Кубку вісім кращих команд наступного дня продовжили змагання вже у командному чемпіонаті України.

Впевнено виступила в змаганнях серед чоловіків команда «Харківської області-1» ставши переможцями чемпіонату України, до складу якої увійшли вихованці нашого училища, які здобули 3 золоті нагороди:

Дмитро Рябінін (вагова категорія до 80кг);

Ельвін Гамідов (вагова категорія до 58кг);

Олександр Безуглий (вагова категорія до 68кг).

В змаганнях серед жінок команда «Харківської області-1» посіла друге місце поступившись суперницям з Хмельницької області.