тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Тхеквондо ВТФ. Підсумки Кубку України та командного чемпіонату України

Тхеквондо ВТФ. Підсумки Кубку України та командного чемпіонату України

В харківському Палаці спорту «Локомотив» відбулися два національні старти з тхеквондо ВТФ: 09.11. – 10.11.2017 р. – Кубок України, а з 10.11. – 12.11.2017 р. – командний чемпіонат України.

Кубок України серед дорослих зібрав понад 100 провідних спортсменів країни, серед яких і учні відділення тхеквондо ВТФ училища.

В результаті напруженої боротьби вихованці вчителів відділення Шаньшиної Юлії, Ульянова Артема, Жеребчевського Олексія та Шевченка Віктора посіли наступні призові місця:

1 МІСЦЕ:

Ярослав Задніпряний – вагова категорія до 58 кг

2 МІСЦЕ:

Сабіна Муслюмова - вагова категорія до 49 кг

3 МІСЦЕ:

Іван Макушенко - вагова категорія до 68 кг

Ельвін Гамідов - вагова категорія до 54 кг

Додамо, що випускники відділення тхеквондо ВТФ училища 2017 року показали гідний результат: Єлизавета Лючкова (вагова категорія +78 кг) – 2 місце, Богдан Доценко (вагова категорія 74 кг) – 3 місце.

За підсумками змагань кращі вісім команд серед чоловіків та чотири серед жінок взяли участь у командному чемпіонаті України, де за перемоги також боролися спортсмени в віковій категорії «юніори» (2000-2002 р. н.).

Перемогу над командою Дніпропетровської області в змаганнях серед чоловіків здобула команда Харківської області-1, до складу якої увійшли учні ХДВУФК №1 Ярослав Задніпряний та Іван Макушенко.

Третє місце між собою розділили команди Одеської області та Харківська область-3, яку представляв Ельвін Гамідов.

В змаганнях серед жінок перемога також була на боці збірної Харківської області. У фіналі з допомогою тхеквондисток училища Сабіни Муслюмової та Анастасії Харченко харків′янки здолали суперниць з Дніпропетровської області. Треті місця між собою розділили команди Хмельницької та Івано-Франківської області.

Перемогу на командному чемпіонаті України харків’яни здобули і в змаганнях серед юніорів. Команда Харківська область-1, до складу якої увійшли учні Василь Котяш, Артур Куліда, Дмитро Маркін та випускник училища 2017 року Микита Мазур у фіналі здолала команду Хмельницької області.

В свою чергу в змаганнях серед юніорок харківські тхеквондистки посіли друге місце. У фіналі команда Харківська область-1 в складі спортсменок училища Ольги Процвітаєвої, Анни Плішань і Валерії Смирнової поступилася суперницям з Хмельницької області.

Третє місце в змаганнях серед юніорок було за командою Харківська область-2, за яку виступали Дар’я Димова та Мар'яна Терещенко.

ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРІВ З УСПІШНИМ ЗАВЕРШЕННЯМ ЗМАГАЛЬНОГО СЕЗОНУ!!!

ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРІВ З УСПІШНИМ ЗАВЕРШЕННЯМ ЗМАГАЛЬНОГО СЕЗОНУ!!!

Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"