тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Тхеквондо ВТФ. Підсумки чемпіонату України

15 та 16 жовтня 2016 року в харківському Палаці спорту «Локомотив» відбулися чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед дорослих та чемпіонат України з тхэквондо ВТФ серед юнаків.

Змагання зібрали рекордну кількість учасників. За медалі боролися понад 800 спортсменів з 19 областей та міста Києва.

Учні відділення тхеквондо ВТФ училища приймали участь у змаганнях серед дорослих спортсменів, де на кону окрім нагород стояла перепустка до складу національної збірної, яка влітку 2017 року вирушить до Кореї на чемпіонат світу.

За таких умов у чемпіонаті прийняли участь найсильніші спортсмени України. Незважаючи на щільну конкуренцію учні відділення тхеквондо училища потрапили до списку призерів. Володарем срібної нагороди став ЕЛЬВІН ГАМІДОВ (вагова категорія до 54кг), бронзову медаль здобула ВАЛЕРІЯ ГРДЗЕЛІШВІЛІ (вагова категорія до 49кг серед жінок).

Зазначимо, що команда Харківської області у загальному заліку посіла І місце здобувши 4 золоті, 8 срібних та 8 бронзових нагород. Вагомий внесок у цей результат внесли випускники ХДВУФК №1. Чемпіоном України став Дмитро Говорун (вагова категорія до 63кг), срібними призерами - Поліна Сабада (вагова категорія до 67кг) та Григорій Гусаров (вагова категорія до 87кг). Бронзові нагороди чемпіонату завоювали: Ігнат Бурдаков (вагова категорія до 58кг) та Олександр Хоменко (вагова категорія до 68кг).

Вітаємо вихованців та тренерський склад відділення тхеквондо ВТФ з успішним виступом!