тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Самбо. Підсумки чемпіонату Європи

З 8 по 10 квітня 2016 року в Тулузі (Франція) відбувся чемпіонат Європи з самбо серед юнаків та юніорів (U-18, U-20).

Участь в чемпіонаті прийняли близька 300 спортсменів з 23 країн, а за його підсумками українські самбісти здобули 24 медалі – 4 золоті, 3 срібні та 17 бронзових.

В командному заліку українські дівчата посіли друге місце, юніорки - трете, юнаки та юніори - четверте. А в сумі збірна України була третьою.

Учнями відділення дзюдо училища, які брали участь у змаганнях, здобуто золота та бронзова нагороди.

Чемпіоном Європи серед юніорів (U-20) в ваговій категорії до 82кг став студент ІІ курсу СЕРГІЙ КРІВЧАЧ. У змаганнях серед дівчат (U-18) АНАСТАСІЯ БЕЗАТОСНА в ваговій категорії до 48кг стала бронзовою призеркою.

Вітаємо вихованців та їх тренера БАКШЕНЄВА О.М. з медалями континентальної першості!