тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Самбо. Чемпіонат Європи серед кадетів

4-6 грудня в Стамбулі відбувся чемпіонат Європи з боротьби самбо серед кадетів.

У континентальній першості взяли участь 115 спортсменів із 19-ти країн:
Азербайджану, Білорусі, Греції, Грузії, Ізраїлю, Казахстану, Кіпру, Латвії, Литви, Македонії, Молдови, Німеччини, Румунії, Туреччини, Узбекистану, України, Хорватії, Швейцарії й Естонії.

У списку членів збірної команди України з боротьби самбо, що взяли участь у змаганнях 19 спортсменів, у тому числі і представниці відділення дзюдо училища Безатосна Анастасія та Нецвіт Владислава.

Українська команда за підсумком змагань здобула 18 медалей: 9 золотих, 2 срібних, 7 бронзових та посіла перше командне місце у загальному заліку (юнаки: 1. УКРАЇНА, 2. Білорусь, 3. Узбекистан; дівчата: 1. Білорусь, 2. УКРАЇНА, 3. Хорватія).

У загальний медальний "урожай" вагомий внесок зробили наші дівчата, які стали переможницями чемпіонату Європи: Анастасія БЕЗАТОСНА у ваговій категорії до 48 кг, Владислава НЕЦВІТ у вазі до 56 кг.

Вітаємо наших чемпіонок та їх тренера Бакшенєва О.М. з цим значним досягненням!