тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Плавання синхронне. Чемпіонат України

4-7 квітня 2018 року в м. Київ у басейні "Ювілейний" відбувся Чемпіонат України з плавання синхронного.

У змаганнях прийняли участь 9 команд та понад 100 спортсменів (дівчата та юнаки від 8 до 15 років) збірні команди  областей:м.Києва-1,2,3, Одеської області-1,2, Миколаївської області-1,2, Харківської області-1,2,3.

За підсумками змагань збірна команда  Харківської області -1 завоювала  золоті медалі у категоріях:

1 місце - СОЛО  -  Солдатенкова Анастасія

1 місце - ДУЕТ   -  Блінова Агнія | Солдатенкова Анастасія

1 місце - ГРУПА                                    1 місце – КОМБІНОВАНА ГРУПА

Григорова Валерія         7 кл.                Блінова Агнія                       8-В

Єфімова Анна                7 кл.                Солдатенкова Анастасія     8-В

Мацієвська Софія           7 кл.                Валкова Інга                        9-В

Середа Софія                  7 кл.               Овчиннікова Ангеліна       9-В

2 місце – ГРУПА;                         2 місце – КОМБІНОВАНА ГРУПА

Гур"єва Олеся      7 кл.                Старокожева Маргарита    7 кл.

Штеплюк Аріна    7 кл.               Зінченко Діана                     9-В

Хованська Марія  7кл.                Матвєєва Дар'я                 9-В

Загальнокомандний залік  збірна команда Харківської області -2 посіла перше місце, збірна команда Харківської області -1 посіла друге місце.