тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Плавання. Підсумки «Кубку Енергетичного стандарту-2015» (Італія)

Українська частина команди міжнародного клубу спортивного плавання «Енергетичний стандарт» встановила юнацький рекорд України та завоювала 14 золотих, 9 срібних та 11 бронзових медалей на міжнародній матчевій зустрічі «Кубок Енергетичного стандарту-2015»,з них 3 золоті, 1 срібна та бронзові нагороди у вихованок нашого училища.

У цьому році Європейська ліга плавання (LEN) вперше включила ці змагання до свого офіційного календаря.

Чемпіонкою міжнародної матчевої зустрічі «Кубок Енергетичного стандарту-2015» стала Марина Колеснікова – на дистанціях 200 м, 100 м на спині (2:14.60), (1:02.99) та у складі жіночої естафети 4х100 м комплексним плаванням (4:12.80).

Срібною призеркою стала Валерія Тимченко – на дистанції 400 м вільним стилем (4:18.63).

Бронзовими призерками міжнародної матчевої зустрічі стали Марина Колеснікова та Валерія Тимченко – у складі жіночої естафети 4х100 м вільним стилем (3:54.44).

Юнацький рекорд України встановив Сергій Шевцов на дистанції 100 м вільним стилем.

Вітаємо вихованок нашого училища Марину та Валерію з чудовим виступом на змаганнях!

Бажаємо їм подальших перемог на водних доріжках!