тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Плавання. Підсумки чемпіонату ВФСТ «Україна»

З 22 по 25 жовтня 2018 року у Кам`янському в басейні «Мікоп» відбувся відкритий чемпіонат Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з плавання за програмою «Хто ти, майбутній олімпієць?».

Участь в першості приймали 22 команди з Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Миколаївської, Рівненської та Харківської областей.

Гарну підготовку на змаганнях показала команда ДЮСШ «Спартак», у складі якої були вихованці училища. У фінальних запливах юні плавці у змагальній боротьбі вибороли наступні призові місця:

Марія Кульпіна – 3 місце на дистанції 100 м, 200 м брасом та у складі естафети 4х50 м комбінованій.

Марія Роман – 1 місце на дистанції 400 м комплексним плаванням,  2 місце на дистанції 200 м комплексним плаванням, 3 місце у складі естафети 4х50 м комбінованій.

Єгор Сєростанов – 2 місце на дистанції 100 м на спині.

Вероніка Пономаренко – 2 місце на дистанції 400 м вільним стилем, 3 місце у складі естафети 4х50 м комбінованій.

Богдан Тамбовцев - 2 місце на дистанції 200 м батерфляєм.

Єлизавета Лашина -   3 місце у складі естафети 4х50 м комбінованій.