тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Плавання. Чемпіонат України на короткій воді. Підсумки

З 02 по 04 листапада 2015 року в місті Біла Церква Київської області пройшов чемпіонат України на короткій воді з плавання, в якому харківські плавці здобули 4 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

Вагомий внесок у цей результат внесли вихованці відділення плавання училища, а саме:

Найбільшу кількість нагород до медального кошику здобула Марина Колесникова. Вона перемогла на дистанціях 100м на спині (1:00.12), 200м на спині (2:10.32), була срібною призеркою на фініші дистанції 50м на спині (0:29.34), а також здобула «бронзу» на дистанції 100м вільним стилем (0:56.93).

Валерія Тимченко здобула дві медалі «золото» - на дистанції 400м вільним стилем (4:18.41) та «бронзу» на вдвічі довшій дистанції – 800м  вільним стилем (9:00.78).

Валентин Нестеркін встановив вище досягнення України! На дистанції 200 м вільним стилем він фінішував з результатом 1:54.83

.

Вітаємо Валентина з гарним результатом та бажаємо нових досягнень у майбутньому.

Вітаємо Гунченко Валерію з виконанням нормативу "Майстер спорту України" на дистанції 50 м вільним стилем (0:26.94)

Випускник нашого училища Ілля Тесленко встановив рекорд України. Він фінішував першим на дистанції 200 м вільним стилем з результатом 1:46.55 перевершивши результат Юрія Єгошина (1:46.79), який протримався 6 років.

В загальнокомандному заліку серед ШВСМ України Харківська область посіла п’яте місце, а перемога за цим показником дісталася киянам.

Вітаємо переможців та призерів!!! Так тримати!!!