тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Підсумки боротьби. І Європейські ігри у Баку

13 - 18 червня 2015 у спортивному Олімпійському центрі «Сархадчі» (Баку, Азербайджан) в рамках перших в історії Європейських Ігор пройшли змагання з вільної, греко-римської та жіночої боротьби.

Найсильніші борці континенту боролися за медалі найпрестижніших змагань "Старого світу", в їх числі спортсмени нашої країни. За підсумками змагань в активі української збірної команди 1 золота, 3 срібних і 4 бронзових медалі.

13 червня стартував турнір у борців греко-римського стилю. У перший змагальний день у ваговій категорії до 98 кг бронзовим призером став харків'янин, чемпіон України 2015 р. Димитрій Тимченко.

14 червня, в заключний день змагань борців греко-римського стилю скарбничка нашої збірної збільшилася на дві нагороди. Чинний чемпіон Європи Жан Беленюк у вазі до 85 кг став срібним призером, Дмитро Пишков виборов бронзову медаль у ваговій категорії до 75 кг.

15 червня з золотою медаллю перших в історії Європейських ігор у ваговій категорії до 69 кг на Олімп світової боротьби повернулася Аліна Махиня.

16 червня в активі української команди дві срібні медалі: Тетяни Лавренчук (до 58 кг) і спортсменки, яка віднедавна представляє Харківську область, діючої чемпіонки світу Юлії Ткач (63 кг).

17 червня в блискуче проведеному поєдинку за третє місце у ваговій категорії до 98 кг з десятьма балами, що залишились без відповіді суперника, Валерій Андрійцев збільшує рахунок наших бронзових нагород.

18 червня, в заключний день змагань у борців вільного стилю, бронзовий призер чемпіонату Європи 2014 Василь Шуптар у ваговій категорії до 61 кг в блискучому стилі, з явною технічною перевагою (11: 0), завоював бронзу цих історичних змагань.

Вітаємо наших спортсменів з медалями І Європейських ігор у Баку!

Успішного відбору на Олімпійські ігри-2016 в Ріо-де-Жанейро (Бразилія)!