тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Лінійка з нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру

Лінійка з нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 квітня за ініціативи Міжнародного Олімпійського Комітету та за підтримки Організації Об’єднаних Націй увесь світ відзначає Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру.

Напередодні свята з метою поширення олімпійських цінностей, популяризації спорту та здорового способу життя в училищі відбулася урочиста лінійка.

У заході взяли участь: Заслужений майстер спорту з легкої атлетики, дворазова чемпіонка Олімпійських ігор 1988 року в Сеулі (Корея) та 1992 року в Барселоні (Іспанія) Людмила Джигалова; Заслужений майстер спорту зі стрільби з лука, бронзовий призер Олімпійських ігор 2004 року в Афінах (Греція) Олександр Сердюк; голова відділення національного олімпійського комітету України в Харківській області Віктор Христоєв.

Під час лінійки педагоги спортивного відділення ознайомили вихованців з історією створення цієї святкової спортивної дати, звернули увагу на значущість спорту для суспільства і кожної людини, відзначили важливу роль олімпійського руху, його ідеали та цінності.

 

«Дійсно, спорт – це посол миру та дружби, його гуманістичні духовно-моральні цінності мають особливо важливе значення в системі освіти, виховання і навчання підростаючого покоління. Приклад видатних спортсменів боротися в чесній боротьбі, грати за правилами, постійно вдосконалюватися сприяє залученню дітей та молоді до ідеалів і цінностей олімпізму», - сказав директор Юрій Назаренко у своєму зверненні до присутніх.

Святкування Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру стало чудовою нагодою для продовження започаткованої традиції відзначати спортивні досягнення учнів навчального закладу. За рішенням спортивно-методичної ради кращим спортсменом березня визнано учня 10 класу, триразового переможця чемпіонату України з плавання серед юніорів, володаря юніорського рекорду України в складі естафети, Феня Германа.

Диплом та Відзнаку відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області Герману вручив Віктор Христоєв, який

закликав учнів училища бути й надалі активними та вести здоровий спосіб життя, досягати високих спортивних результатів для піднесення авторитету Харківщини в України, Європі та світі.

Відзнаку Харківського державного вищого училища фізичної культури №1 та квіти його наставнику – Заслуженому тренеру України Ірині Лобановській - вручив випускник відділення стрільби з лука Олександр Сердюк.

Він відзначив: «Мені дуже приємно, що я навчався і закінчував провідний спортивний навчальний заклад, яким є Харківське державне вище училище фізичної культури №1. Сподіваюся, що кожен з вас стане професіоналом та зробить вагомий внесок у розвиток спорту і олімпійського руху».

Користуючись урочистостями, студенту ІІ курсу відділення легкої атлетики Ігорю Поливаному був вручений сертифікат національного реєстру рекордів України, в якому зафіксовано, що він є наймолодшим українцем – фінішером дистанції IronMan. Ігор за 10 годин 22 хвилини проплив 3.86 км, проїхав на велосипеді 180.25 км і пробіг марафон в 42.195 км. Символічно, що підтвердження спортивного досягнення учень отримав від Людмили Джигалової.

В рамках проведення Міжнародного дня спорту відбулася вікторина знавців історії олімпійського спорту, організаторами якої стали гості заходу. Переможці в інтелектуальних змаганнях отримали призи від національного олімпійського комітету України в Харківській області.

«Кожне спортивне досягнення – це в першу чергу результат кропіткої праці над собою, тож не зупиняйтеся в своєму розвитку та ставайте майбутніми олімпійцями!» - побажала, підбиваючи підсумок заходу, видатна легкоатлетка.

На завершення зустрічі відбулася фотосесія, під час якої учні в невимушеній обстановці поспілкувалися з гостями та отримали особисті спортивні поради.

 

Національна гаряча лінія    Національна дитяча гаряча лінія

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХДВУФК №1 © 2014
Сайт создан студией "Greenstile"