тел./ факс (057) 343-11-32     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua

Харківське Державне Вище Училище фізичної культури №1

Новини

Легка атлетика. Підсумки командного чемпіонату України

27 - 28 травня 2017 року в Луцьку відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Це був один з перших цьогорічних етапів відбору на юніорський чемпіонат Європи, який відбудеться з 20 по 23 червня в італійському Гроссето.

В змаганнях приймали участь 359 спортсменів з 23 областей України та Києва. Харківська область була представлена 20 спортсменами, серед яких учні відділення легкої атлетики училища.

За підсумками змагань вихованці училища здобули 2 золоті та 1 срібну нагороди. Переможцями стали Віктор Кононенко (спортивна ходьба 10000м) та Руслан Касьянов (десятиборство 6587 очок). Срібну медаль отримала Дар'я Вдовиченко (біг на 1500м).

Щодо командних результатів, то атлети Харківщини посіли друге місце, найкращою стала збірна м. Києва, спортсмени Київської області -  треті.

Вітаємо учнів училища з гарним початком літнього сезону! Подальших успіхів!